U bevindt zich hier: Home Kalender

Kalender

Vorige maand Vorige dag Volgende dag Volgende maand
Bekijk per jaar Bekijk per maand Bekijk per week Bekijk vandaag Zoeken Ga naar maand

Bijscholing TAK

Woensdag 12 September 2018, 20:00 - 22:00

Vanaf seizoen 2018-2019 worden TAK-ers ingezet als zwemrechter.

In deze korte bijscholing worden de zwemstijlen herhaald.

We bespreken ook wat er van een ZR verwacht wordt.

Alle TAK-ers uit Vlaams-Brabant zijn welkom.  Vooraf inschrijven verplicht (mail aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)

Beide sessies zitten al redelijk vol.  De zaal is voorzien voor 40 mensen doch achteraan wordt het moeilijk de uitleg te volgen ....

Deelnemers sessie 12 september

  1. Alexis Huenaerts
  2. An Van Loo
  3. Ann Roelands
  4. Annemieke Pletsers
  5. Astrid Van Nierop
  6. Bart De Maerschalck
  7. Bart Okens
  8. Carine Couls
  9. Charles de Bock
  10. Cindy Priëels
  11. Didier Beauthier
  12. Dirk Neefs
  13. Eddy De Luyck
  14. Ellen Steensels
  15. Filip De Decker
  16. Gerald van Groenigen
  17. Jan Commeine
  18. Jeoffrey Grondel
  19. Johan Van Ermen
  20. Kelly Aelbrecht
  21. Kristel De Laet
  22. Marc De Smedt
  23. Melissa Zearo
  24. Muriel Cresens
  25. Myriam Deneyer
  26. Patrick Nell
  27. Pieter Claes
  28. Sandra Eeckhoudt
  29. Sibylle Cuypers
  30. Stephanie Salberter
  31. Tanja De Maesschalck
  32. Tom Vansteelandt
  33. Wim Camerlynck
  34. Laurence Heeman
  35. Marijke De Weerdt
  36. Nathalie Brack
  37. Kristof Debrabandere

Deelnemers 19 september

  1. Bart Mattheus
  2. Bart Plasman
  3. Chantal De Keersmaecker
  4. Christel Boon
  5. Evi Materne
  6. Filip Tweepenninckx
  7. Geert Didden
  8. Guy De Preeter
  9. Guy Van Hoof
  10. Heidi Bervoets
  11. Inge Vanautgaerden
  12. Jessika Guns
  13. Joël Smeyers
  14. Jos Polleunis
  15. Katleen Lodewyckx
  16. Kim Daniels
  17. Lief Van Derkrieken
  18. Liesje Geyskens
  19. Luc Goris
  20. Manuel Van Gorp
  21. Myriam Essiaf
  22. Nadia Braillard
  23. Robrecht David
  24. Stephan Lecomte
  25. Vanessa Flasselaers
  26. Geert Borremans
  27. Els Vanden Begin
  28. Dirk Vandenborre
  29. Hilde Bekaert
  30. Karen Grootjans
  31. Steven Leemans
  32. Leen Tytgat
  33. Kris Geeroms
  34. Lotte Delfosse
  35. Bart Van de Casteele
  36. Peggy Van de Walle
Locatie : Eurovolley - Vilvoorde - zaal 006 (werd gewijzigd!!)
Contact : Wim Stevens (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)

Terug

U bevindt zich hier: Home Kalender