Gehomologeerde prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m school 02:29.81 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 400m vrij 08:57.47 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 100m vrij 01:53.64 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 50m rug 00:55.57 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m rug 03:47.40 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m school 00:50.07 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m school 03:39.05 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:43.63 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m vrij 01:30.32 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m wissel 03:35.20 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:48.44 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 06:51.56 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m school 00:50.07 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m school 01:45.27 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m rug 03:47.40 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 50m vlinder 00:49.23 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 100m wissel 01:41.35 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 06:51.56 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 200m wissel 03:30.55 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m wissel 01:41.09 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:29.62 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vlinder 01:44.56 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m vrij 01:23.37 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 100m rug 01:38.77 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 400m vrij 06:46.14 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 400m vrij 06:46.14 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bogaerts Neo SCZ/11041/08 200m wissel 03:30.55 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 50m vrij 00:48.22 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m rug 02:16.87 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:49.29 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m rug 04:40.43 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 01:49.18 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:16.43 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m vrij 02:07.16 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:11.28 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 100m school 02:16.19 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m vrij 04:01.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollaerts Lily KAZS/21064/08 200m vrij 04:01.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m vrij 01:31.06 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m rug 01:42.94 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 100m school 01:54.89 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Bollu Luca KVZP/11050/08 50m vrij 00:38.88 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 05:55.20 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:21.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 06:03.92 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m rug 01:28.46 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m rug 01:30.73 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:17.72 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 50m school 00:47.12 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:19.57 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 100m vrij 01:16.16 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 05:50.63 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 06:03.92 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m wissel 03:21.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 200m rug 03:13.63 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m school 03:59.91 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:45.93 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m rug 01:36.80 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m vrij 01:28.59 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m school 01:50.09 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m vrij 01:25.06 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m rug 00:45.93 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m wissel 01:35.49 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 50m school 00:48.08 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 400m vrij 06:58.38 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m school 03:59.91 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m school 01:51.19 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Ciommo Alessander TZ/11046/08 100m vrij 01:26.35 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 100m school 02:14.10 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 50m vrij 00:52.13 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Claes Liesl KAZS/21068/08 100m vrij 01:38.56 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m vrij 01:31.22 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Clerbout Fillo ZCK/22052/08 100m wissel 01:43.16 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 400m vrij 07:10.16 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m school 01:59.45 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 100m vrij 01:33.82 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Cleymans Torben WLW/11051/08 50m rug 00:51.41 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Cornelissen Lars SCSG/11154/08 100m vrij 01:44.60 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m school 01:52.36 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m wissel 01:41.72 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:23.97 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m school 01:51.03 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 200m vrij 03:07.59 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 200m school 03:58.77 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vlinder 00:50.45 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:37.17 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 100m vrij 01:32.27 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m vrij 00:39.16 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Danhieux Liena ZORO/21083/08 50m school 00:52.63 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m wissel 02:06.04 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m vrij 01:40.14 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m vrij 01:39.30 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:03.33 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m wissel 02:06.04 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:08.11 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 100m school 02:08.11 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m wissel 01:37.79 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m vrij 03:18.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:40.72 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m vrij 01:26.95 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 400m vrij 06:49.88 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m school 01:43.42 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 400m vrij 06:46.99 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m rug 01:36.12 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m vrij 01:28.23 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 100m wissel 01:37.79 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m vrij 03:18.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m wissel 03:27.18 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m rug 01:41.88 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:25.36 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 07:01.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:29.09 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 07:01.24 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m school 01:49.50 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m wissel 01:40.86 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m rug 00:52.53 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vlinder 02:04.98 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m vlinder 00:53.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 06:43.19 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 50m school 00:56.98 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 100m vrij 01:35.67 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m school 01:49.06 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m vrij 01:49.03 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 50m school 00:50.91 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 100m rug 02:06.79 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 400m vrij 08:35.52 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 400m vrij 08:35.52 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 400m vrij 07:43.84 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m rug 01:47.43 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m vrij 01:31.69 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m wissel 01:52.23 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m rug 01:48.16 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m school 02:05.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m wissel 01:52.23 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m school 02:05.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 400m vrij 06:57.73 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 100m vrij 01:36.30 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Schouwer Kieth AART/11056/08 100m vrij 01:34.91 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Schouwer Kieth AART/11056/08 100m rug 01:44.02 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m vrij 01:29.44 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m vrij 01:23.47 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m school 01:57.32 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m school 02:00.35 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m school 02:03.22 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 200m rug 03:30.10 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m vrij 01:24.17 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:55.25 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m wissel 01:38.74 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:53.56 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m rug 00:46.39 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m school 00:55.76 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m vrij 00:40.11 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 50m rug 00:45.81 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Swerdt Mathias STT/11108/08 100m rug 01:41.32 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 De Wilde Daan DDAT/11054/08 100m wissel 01:38.56 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m vrij 01:34.61 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m rug 01:46.09 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m vrij 01:36.11 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 50m rug 00:48.24 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m vrij 01:34.17 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Deldicque Aiko ZORO/21098/08 100m school 02:04.13 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m vrij 00:39.68 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m wissel 01:32.15 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m wissel 01:37.51 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m wissel 01:32.15 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m school 01:48.00 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 200m vrij 03:03.66 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m rug 00:48.46 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m rug 00:48.46 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 400m vrij 06:22.68 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 50m vrij 00:39.68 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 100m school 01:48.00 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dewyn Axel ZCT/11098/08 100m vrij 01:46.17 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dewyn Axel ZCT/11098/08 100m rug 01:51.43 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dewyn Axel ZCT/11098/08 100m vrij 01:40.60 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m school 00:52.53 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m rug 01:46.92 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m vrij 01:36.48 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m rug 00:52.51 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m school 01:53.33 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m school 00:51.66 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m rug 00:48.72 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 50m vrij 00:43.71 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m school 01:52.33 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dilen Kato STT/21113/08 100m vrij 01:30.93 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dresselaers Roan LAQUA/11339/08 100m school 02:25.54 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m rug 01:48.95 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 200m vrij 03:22.70 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 400m vrij 06:56.05 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m wissel 01:45.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m wissel 01:48.66 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m vrij 01:31.63 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 400m vrij 06:58.18 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m school 02:05.88 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m vrij 01:27.68 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m school 01:57.83 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 200m vrij 03:22.70 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 100m wissel 01:45.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m school 02:03.28 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 50m rug 00:51.05 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 200m school 04:28.24 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m vrij 01:34.99 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Dumoulin Piessens Jonas WLW/11057/08 100m rug 01:51.03 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Feyaerts Mona ZCT/21074/08 50m school 00:52.66 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Feyaerts Mona ZCT/21074/08 200m rug 03:41.18 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 50m vlinder 00:49.39 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 400m vrij 07:08.03 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Foch Anna Clémentine SCSG/21136/08 400m vrij 07:08.03 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 50m vrij 00:43.60 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 100m school 01:55.82 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 200m vrij 03:36.64 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 100m vrij 01:34.36 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 100m school 01:55.82 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Holemans Lars KAZS/11056/08 200m vrij 03:36.64 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 400m vrij 08:14.00 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 400m vrij 08:14.00 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:54.00 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m school 02:06.70 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:50.54 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vlinder 02:25.16 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 200m rug 04:08.27 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m school 02:05.42 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:45.96 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m rug 01:56.23 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m vrij 01:54.00 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 100m school 02:05.42 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 200m vrij 03:52.08 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 50m vrij 00:45.37 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 200m vrij 03:52.08 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Jehaes Zeger KAZS/11060/08 200m rug 04:11.41 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m wissel 01:51.37 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m vrij 01:37.54 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 200m vrij 03:37.44 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m wissel 01:54.76 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 50m vrij 00:41.25 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 50m vrij 00:42.34 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m school 02:10.09 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 200m rug 03:47.71 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 200m vrij 03:37.44 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 100m wissel 01:54.76 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Kho Justin SCSG/11156/08 100m vrij 01:43.60 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 200m vrij 03:20.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 200m vrij 03:20.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m wissel 01:46.68 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 50m vrij 00:38.82 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m wissel 01:46.68 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 100m school 02:00.34 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Maes Milan ZCK/12031/08 400m vrij 06:49.78 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:49.60 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:47.91 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:47.30 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m rug 00:57.56 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m rug 00:57.56 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m vrij 00:49.60 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 200m vrij 03:56.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 200m vrij 03:56.99 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 400m vrij 08:03.45 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Mahmoudi Eya LSVZ/21057/08 50m school 00:54.95 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 50m rug 00:55.43 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m vrij 01:53.26 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m school 02:17.45 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 50m vrij 00:53.67 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 200m school 04:34.24 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Mathelot Matisse AART/11068/08 100m vrij 01:54.71 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m wissel 01:48.64 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 50m vrij 00:39.09 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m school 01:56.64 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 100m vrij 01:35.06 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m wissel 01:46.56 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m wissel 01:46.56 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m vrij 01:23.55 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m vrij 01:24.85 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 200m vrij 03:14.84 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 400m vrij 06:42.90 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 200m wissel 03:30.56 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m rug 01:42.50 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m school 01:46.35 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 100m school 01:45.66 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 200m vrij 03:14.84 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Mortier Nina LAQUA/21330/08 400m vrij 06:35.67 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:23.16 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m school 00:52.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:21.71 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:24.21 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:24.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 400m vrij 06:11.61 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:37.52 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m school 00:52.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:21.71 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m wissel 03:24.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m school 01:58.00 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m vrij 03:01.37 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:38.51 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m vrij 00:38.51 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 400m vrij 06:13.47 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 50m rug 00:44.49 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m school 01:59.80 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vlinder 01:46.25 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m wissel 01:35.75 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 200m vrij 02:54.22 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 100m vrij 01:25.55 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Nell Noah KVZP/11030/08 400m vrij 06:11.61 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m school 01:49.18 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m vrij 01:55.45 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m vrij 01:58.15 03/02/2018 10 Overijse (25 m)
EEND10 O Neill Duncan ZORO/11104/08 100m school 01:46.20 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m rug 04:06.57 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m vrij 00:45.37 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m vrij 00:45.37 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m vrij 03:37.87 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 400m vrij 07:31.23 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m vrij 00:41.77 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m vrij 01:39.66 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m rug 01:48.09 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m vrij 01:37.65 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m wissel 01:55.62 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m vrij 03:34.34 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 400m vrij 07:31.23 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m rug 00:49.93 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m rug 04:04.60 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 200m rug 04:06.57 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 50m school 01:03.74 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pauwels Maelle KVZP/21040/08 100m school 02:07.83 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 100m rug 01:51.11 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 100m rug 01:50.47 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 100m vrij 01:32.68 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 200m wissel 03:55.83 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 100m vrij 01:32.06 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 400m vrij 07:00.19 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 400m vrij 07:51.21 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:08.84 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m vrij 01:19.78 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m rug 01:31.07 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 200m wissel 03:14.31 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:02.90 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 50m school 00:51.82 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:02.90 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:00.38 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vlinder 01:27.42 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:16.77 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m vrij 02:46.72 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vlinder 00:41.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m rug 01:30.34 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m school 01:52.98 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m vrij 01:16.22 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m school 04:00.95 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vrij 00:36.57 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m wissel 01:32.53 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vrij 00:36.57 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 100m school 01:55.62 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 50m vlinder 00:41.31 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m school 04:00.95 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m vrij 02:46.72 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 50m vlinder 00:59.39 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m wissel 02:01.66 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 400m vrij 08:25.92 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 50m school 00:58.09 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m rug 02:00.19 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 100m vrij 01:52.65 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m wissel 03:18.30 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 06:19.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m vrij 01:16.06 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 06:19.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m rug 03:26.17 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 50m school 00:50.96 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 06:15.53 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m wissel 03:08.06 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m rug 01:33.03 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m vrij 01:19.99 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m wissel 03:18.30 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 200m school 03:54.82 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m school 00:49.09 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m school 00:49.09 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 50m rug 00:47.35 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Shulyk Nikita WLW/11058/08 400m vrij 07:19.49 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m rug 00:53.31 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m vrij 00:47.17 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 200m vrij 03:43.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 200m vrij 03:43.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m school 02:02.87 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m rug 00:53.31 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m rug 01:45.79 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m vrij 01:35.73 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 100m vrij 01:42.73 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Simons Xante LSVZ/21060/08 50m vrij 00:47.17 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m wissel 02:04.48 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 200m vrij 03:38.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m rug 01:47.20 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m school 02:18.79 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 200m school 04:42.44 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 50m vrij 00:44.89 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m vrij 01:38.72 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m wissel 01:53.79 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 100m wissel 02:04.48 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Soons Noor ZCK/22044/08 200m vrij 03:38.89 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m vlinder 01:35.61 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 02:45.02 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m wissel 01:33.53 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 100m wissel 01:33.53 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m vrij 02:45.02 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 400m vrij 05:46.00 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Teugels Daan ZCK/12055/08 100m school 01:57.45 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Thompson Laura ZCT/21099/08 100m vrij 01:56.91 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Thompson Laura ZCT/21099/08 100m rug 02:01.07 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Thompson Laura ZCT/21099/08 100m rug 01:58.72 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 200m vrij 03:10.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m wissel 01:38.34 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m rug 01:33.21 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m school 01:46.08 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m school 01:51.10 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m vrij 01:25.89 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m vrij 01:24.68 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 400m vrij 06:41.58 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 100m wissel 01:38.34 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 200m vrij 03:10.51 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 400m vrij 06:34.59 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 100m school 01:52.53 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 100m vrij 01:35.01 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 100m vrij 01:36.91 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 50m school 00:52.57 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 100m rug 01:48.12 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Torbeyns Sterre STT/21109/08 50m rug 00:50.03 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m vrij 03:32.41 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m rug 03:59.28 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 400m vrij 07:47.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m school 02:03.09 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m vlinder 02:34.23 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m rug 01:43.65 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 400m vrij 07:47.12 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m wissel 01:57.39 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m vrij 01:41.05 23/06/2018 10 Mons (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 50m rug 00:52.13 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m rug 04:01.75 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m rug 03:51.60 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m vrij 03:38.86 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 200m rug 04:01.75 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m wissel 01:54.34 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 100m vrij 01:41.13 06/05/2018 10 Redange-Attert (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Romy KVZP/21042/08 50m vrij 00:41.77 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m rug 03:33.09 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 50m school 00:56.89 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:50.72 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m wissel 03:32.92 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:23.72 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m rug 01:36.34 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:50.72 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m vrij 01:24.62 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m wissel 03:34.95 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m rug 01:40.11 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 100m vrij 01:25.71 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:26.23 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 200m wissel 03:34.95 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 50m school 00:55.06 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 100m wissel 01:40.57 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 200m vrij 03:10.46 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 50m rug 00:44.25 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 200m school 04:13.50 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Van der Cruys Vince DDAT/11076/08 50m school 00:55.06 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 400m vrij 08:35.91 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m vrij 01:40.23 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m vrij 01:49.58 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m school 02:04.39 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 van der Poel Lara SCZ/21051/08 50m rug 00:51.55 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m rug 00:46.79 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m school 01:47.76 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m school 00:47.80 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 200m school 03:44.66 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m rug 01:39.34 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 50m school 00:47.80 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 400m vrij 06:41.08 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 van Groenigen Karsten WLW/11055/08 100m vrij 01:26.80 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m vrij 01:29.59 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m school 01:55.52 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m rug 01:40.62 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m school 01:53.97 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 200m wissel 03:33.18 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 400m vrij 06:48.52 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 400m vrij 06:37.05 08/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Van Hoof Floor LAQUA/21254/08 100m vrij 01:30.13 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m rug 01:59.23 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:45.16 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:44.94 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m rug 01:58.41 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 200m school 04:28.01 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 200m school 04:54.11 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 50m vrij 00:50.97 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:50.40 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m school 02:22.53 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m school 02:05.35 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m school 02:09.77 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m vrij 01:49.70 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m wissel 02:02.95 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandenwijngaert Nysa AART/21069/08 100m rug 02:03.48 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m vrij 00:47.38 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m school 04:08.30 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m school 01:57.78 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m vrij 03:33.19 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m vrij 01:36.58 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m wissel 01:46.01 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m rug 03:43.10 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m vrij 00:45.69 03/03/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 50m vrij 00:47.38 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m school 01:49.69 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 200m school 04:08.30 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandeputte Eebe BEST/21093/08 100m school 01:54.87 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m school 00:54.72 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m wissel 01:48.23 24/07/2018 10 Embourg (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m vrij 01:38.78 24/07/2018 10 Embourg (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 200m school 04:09.29 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m rug 00:48.66 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 200m school 04:09.29 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m school 02:01.41 25/07/2018 10 Embourg (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m rug 01:46.18 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m school 02:04.40 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m vrij 01:39.71 29/04/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 50m rug 00:48.66 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m school 02:12.15 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m rug 01:42.69 25/07/2018 10 Embourg (25 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m vrij 01:40.10 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Vandervelpen Merel TZ/21044/08 100m vrij 01:39.92 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:43.79 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m vrij 01:35.35 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m school 00:57.31 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:54.85 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:51.24 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m school 00:59.40 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m rug 01:59.80 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m school 00:56.96 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:49.72 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 200m vrij 03:45.10 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:48.08 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m vrij 00:51.24 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m vrij 01:44.97 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 200m vrij 03:45.10 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:54.85 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 50m rug 00:48.19 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vangorp Clara LSVZ/21055/08 100m rug 02:07.37 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m rug 03:52.85 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m school 00:54.59 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m vrij 03:35.19 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m school 00:59.57 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m rug 00:49.34 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m rug 00:52.00 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:44.22 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m vrij 03:35.19 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m vrij 01:32.86 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:42.49 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m rug 01:42.90 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:44.22 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m rug 01:43.00 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m vrij 00:47.40 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m rug 01:50.89 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m wissel 04:11.37 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 100m vrij 01:38.75 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 200m vrij 03:28.26 20/05/2018 10 Hagen (50 m)
EEND10 Vanlaere Lena LSVZ/21053/08 50m rug 00:49.34 14/01/2018 10 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.12 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m rug 01:51.75 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vrij 00:43.42 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vlinder 02:07.08 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 200m rug 03:47.53 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:40.01 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 02:02.73 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 400m vrij 07:40.17 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:37.31 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:54.42 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 01:57.80 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:33.69 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vrij 00:40.88 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:40.01 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m rug 00:54.54 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 02:02.73 28/01/2018 10 Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m vlinder 00:56.69 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 200m rug 03:55.83 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m wissel 01:45.35 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m school 01:58.51 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 50m school 00:55.89 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:41.18 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m vrij 01:32.03 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 400m vrij 07:40.17 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 100m rug 01:52.45 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m vrij 01:29.31 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m vrij 01:32.90 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 400m vrij 07:19.02 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 400m vrij 08:19.79 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m wissel 01:55.28 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m rug 01:36.61 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m wissel 01:55.28 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 100m rug 01:37.71 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m wissel 01:35.30 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m rug 01:29.11 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m school 03:36.99 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m rug 00:41.83 04/03/2018 10 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m school 00:48.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:19.49 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 400m vrij 06:15.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 50m school 00:48.99 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 400m vrij 06:15.58 04/02/2018 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m rug 03:21.41 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:18.55 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:20.36 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m vrij 02:56.73 25/03/2018 10 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m rug 03:21.41 07/01/2018 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:40.33 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m rug 01:28.85 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:41.56 01/05/2018 10 Liedekerke (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m wissel 03:30.48 06/05/2018 10 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:38.42 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m vrij 01:47.32 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m vrij 00:43.16 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 200m rug 03:59.96 20/05/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 100m rug 01:48.93 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m rug 00:55.10 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 50m school 01:00.03 07/01/2018 10 Antwerpen (50 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m wissel 02:00.81 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m rug 02:05.55 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m vrij 01:43.93 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m school 02:04.97 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m vrij 01:48.70 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m wissel 02:00.81 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 100m school 02:04.97 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m vrij 01:33.89 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m vrij 01:32.98 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m school 02:06.61 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m wissel 01:55.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m wissel 01:55.69 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m school 02:06.61 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m rug 01:41.69 24/06/2018 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 400m vrij 07:04.46 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 100m rug 01:48.45 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 100m vrij 01:28.84 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 100m rug 01:34.87 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 100m vrij 01:22.73 17/07/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 VERZELE Marie SCZ/21037/08 100m vrij 01:28.96 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 200m rug 03:31.44 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 VERZELE Marie SCZ/21037/08 50m rug 00:46.80 21/05/2018 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m wissel 01:58.80 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m school 02:05.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m school 02:05.88 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 200m vrij 03:41.59 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 200m vrij 03:41.59 04/02/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m school 02:11.67 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Vets Siebe KAZS/11065/08 100m vrij 01:46.86 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m school 02:08.12 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m school 02:11.71 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m vrij 01:45.06 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 100m vrij 01:42.75 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m vrij 01:32.53 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m school 02:02.22 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m rug 01:38.67 15/04/2018 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m vrij 01:35.80 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m school 01:55.87 25/03/2018 10 Gent (50 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m school 01:50.38 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m vrij 00:43.47 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m rug 01:45.65 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 200m rug 03:29.71 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m vrij 01:28.73 20/05/2018 10 Leuven (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m school 00:51.24 04/03/2018 10 Zaventem (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m rug 00:45.93 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m school 00:53.56 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m wissel 01:42.70 11/03/2018 10 Landen (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 100m vrij 01:32.30 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m school 00:54.08 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wauters Luna STT/21110/08 50m rug 00:46.87 29/04/2018 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Wouters Hannes ZCT/11095/08 100m school 02:06.55 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Wouters Hannes ZCT/11095/08 100m rug 02:02.01 27/05/2018 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Wouters Hannes ZCT/11095/08 100m vrij 01:44.06 22/04/2018 10 Aarschot (25 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 100m vrij 01:58.23 25/03/2018 9 Gent (50 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m school 01:01.16 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m vrij 00:51.38 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 50m rug 00:58.12 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 100m vrij 01:59.30 25/03/2018 9 Gent (50 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 100m school 02:26.13 25/03/2018 9 Gent (50 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 200m vrij 04:20.53 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 200m vrij 04:20.53 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 50m vrij 00:51.01 14/01/2018 9 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND9 Arfaoui Youssef LSVZ/11062/09 50m vrij 00:51.01 14/01/2018 9 De Blyckaert Tienen (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 200m vrij 03:42.13 25/03/2018 9 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m vrij 01:45.21 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 400m vrij 08:09.66 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m vrij 01:51.73 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m vrij 01:45.45 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m rug 01:53.48 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m rug 01:58.03 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m school 02:10.49 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m vrij 01:41.99 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m school 02:16.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m school 02:16.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 100m rug 01:59.05 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 400m vrij 07:50.55 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m vrij 01:43.97 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m vrij 01:43.14 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 400m vrij 07:31.84 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m vrij 01:29.88 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m vrij 01:34.95 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 400m vrij 07:31.84 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m vrij 00:40.39 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m rug 00:48.56 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 50m school 01:07.23 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Delaunoy Raphael SCZ/11046/09 100m rug 01:50.29 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Faber Ryana LOR/21084/09 200m rug 04:20.23 20/05/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Faber Ryana LOR/21084/09 100m rug 02:15.98 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Faber Ryana LOR/21084/09 100m vrij 01:55.79 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Hourcau Mattia LAQUA/11340/09 100m school 02:04.07 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 400m vrij 08:18.63 20/05/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 100m school 01:50.30 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 200m school 04:00.39 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 400m vrij 07:35.29 20/05/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 200m vrij 03:50.55 25/03/2018 9 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m vrij 01:44.00 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m vrij 01:41.88 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m school 02:06.59 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m rug 02:00.29 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vrij 01:41.58 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vrij 01:43.49 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m wissel 02:07.92 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 400m vrij 08:12.38 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m school 01:06.10 11/03/2018 9 Landen (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 400m vrij 08:12.38 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m rug 00:50.03 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 200m rug 03:52.43 04/03/2018 9 Zaventem (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m rug 01:48.73 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vlinder 03:00.83 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 100m school 01:49.20 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 100m vrij 01:36.24 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m wissel 02:02.70 25/03/2018 9 STROMBEEK-BEVER (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m rug 00:47.34 04/03/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m school 01:56.75 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 100m vrij 01:31.71 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 50m vrij 00:44.49 04/03/2018 9 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m wissel 01:54.59 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m vrij 01:40.65 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m school 02:11.19 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m vrij 01:43.28 15/04/2018 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Robyn Renske LOR/21083/09 100m rug 01:46.46 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m school 02:00.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 400m vrij 07:47.60 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m rug 01:53.85 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m rug 01:51.15 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m vrij 01:36.80 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m school 02:00.16 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m wissel 01:54.03 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m vrij 01:41.47 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Van Wemmel Mare LOR/21085/09 200m rug 04:03.21 20/05/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m school 01:55.27 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 200m rug 04:22.27 20/05/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m vrij 01:54.92 01/05/2018 9 Liedekerke (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vrij 01:23.37 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m rug 01:36.11 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m vrij 03:08.38 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vrij 01:22.49 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m vrij 03:08.38 04/02/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m school 01:51.67 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m wissel 01:39.96 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 400m vrij 06:42.90 03/03/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 400m vrij 06:32.63 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m vrij 01:46.03 24/06/2018 9 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND9 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m school 01:59.96 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 100m vrij 01:48.89 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 400m vrij 07:30.28 27/05/2018 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m vrij 01:36.20 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m rug 01:52.10 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m school 01:57.88 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m wissel 01:48.25 22/04/2018 9 Aarschot (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m school 01:56.41 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m vrij 01:31.55 20/05/2018 9 Leuven (25 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 100m vrij 01:56.17 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 400m vrij 08:59.54 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 50m rug 00:52.40 21/05/2018 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Wegener Luca SCZ/11048/09 400m vrij 08:59.54 04/02/2018 9 Vilvoorde (25 m)
JH Anderson Max ZORO/11108/02 50m vlinder 00:27.65 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
JH Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m school 00:33.32 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
JH Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 50m rug 00:32.55 11/03/2018 14 Landen (25 m)
JH Berx Jonas STT/10177/00 200m rug 02:10.50 31/07/2018 18 Leuven (25 m)
JH Berx Marit STT/21040/05 50m rug 00:34.42 11/03/2018 13 Landen (25 m)
JH Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:01.74 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vlinder 01:09.52 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
JH Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.89 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.00 04/03/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Camps Roeland STT/10189/01 100m wissel 01:02.01 11/03/2018 17 Landen (25 m)
JH Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m rug 00:29.88 18/02/2018 15 Geel (25 m)
JH Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:30.68 29/07/2018 15 CHARLEROI (50 m)
JH Claes Lieselotte ZCT/20346/03 50m rug 00:31.25 18/02/2018 15 Geel (25 m)
JH Cloes Nick BEST/10611/00 50m vlinder 00:26.47 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH Colson Niels SCSG/10503/02 400m wissel 04:45.92 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
JH Daems Etienne ZCT/10308/01 100m vrij 00:53.45 18/02/2018 17 Geel (25 m)
JH Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m vrij 02:21.50 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
JH Daniëls Lise ZIOS/21024/03 50m vlinder 00:30.11 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 400m vrij 05:16.16 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
JH De Bruyn Senne ZCK/12040/03 50m school 00:33.48 15/04/2018 15 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vlinder 00:57.90 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH De Valck Dante ZCK/11038/06 100m wissel 01:16.55 15/04/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m wissel 05:32.81 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
JH Decossaux Valentin STT/10190/95 50m school 00:29.58 18/02/2018 19 Geel (25 m)
JH Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m vrij 01:01.58 18/02/2018 13 Geel (25 m)
JH Deprez Lukas STT/11060/06 100m school 01:22.59 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
JH Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m rug 01:20.84 20/05/2018 11 Leuven (25 m)
JH Eekhof Maxime ZCT/10258/97 50m school 00:29.36 12/05/2018 19 GENT (50 m)
JH Franckx Stan STT/11102/02 100m rug 00:59.52 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
JH Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vlinder 01:20.39 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
JH Geyskens Sophie LOR/21006/05 50m rug 00:34.17 28/01/2018 13 Boom (25 m)
JH Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m rug 01:03.48 22/04/2018 19 Aarschot (25 m)
JH Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.90 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
JH Hansenne Nona AART/21043/01 200m rug 02:21.80 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
JH Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 800m vrij 08:11.02 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Huysmans Hanne ZCK/20333/04 50m school 00:36.75 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
JH Janssens Soetkin SCSG/20355/97 200m rug 02:26.82 25/03/2018 19 STROMBEEK-BEVER (25 m)
JH Joris Luca DDAT/10292/03 1500m vrij 17:44.70 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
JH Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m vlinder 01:09.72 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
JH Lejeune Indira TZ/21031/05 100m wissel 01:13.43 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
JH Maes Rosanne AART/21048/01 50m vlinder 00:29.13 07/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
JH Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m wissel 02:09.12 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Marescau Quinten ZCK/10323/03 50m school 00:33.24 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
JH Matroule Thomas STT/11087/00 400m wissel 04:43.93 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH Meere Jarno DDAT/11034/03 400m wissel 04:59.24 07/01/2018 15 Dilbeek (25 m)
JH Meert Jessy SCSG/21041/99 200m school 02:42.15 31/07/2018 19 Leuven (25 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 50m vrij 00:26.06 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Meskens Tom SCWR/10153/02 400m wissel 04:49.18 20/05/2018 16 4053 - Embourg (25 m)
JH Monsieur Quentin WLW/11000/02 50m vlinder 00:27.66 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
JH Moreau Dylan AART/11034/04 50m vlinder 00:29.05 31/07/2018 14 Leuven (25 m)
JH Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:22.87 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Pardon Lennert TZ/11017/06 100m vrij 01:05.35 24/07/2018 12 Berchem (25 m)
JH Pardon Maite TZ/21004/05 200m wissel 02:35.19 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
JH Pas Inte ZORO/20055/03 50m school 00:35.34 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vlinder 02:39.49 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)
JH Pollet Rohan DDAT/11019/05 50m rug 00:34.22 15/04/2018 13 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
JH Puttaert Elien DDAT/20318/04 50m school 00:36.34 07/01/2018 14 Dilbeek (25 m)
JH Sempels Aurélie STT/21042/05 100m wissel 01:12.24 11/03/2018 13 Landen (25 m)
JH Sempels Gilles STT/11008/02 50m vrij 00:25.36 11/03/2018 16 Landen (25 m)
JH Smeulders Lise BEST/21051/06 200m wissel 02:43.32 07/01/2018 12 Antwerpen (50 m)
JH Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m wissel 02:26.22 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
JH Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:21.00 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Stallaert Tessa ZCK/21015/05 50m school 00:37.40 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
JH Swillen Timon TZ/10177/00 100m vrij 00:51.24 14/01/2018 18 De Blyckaert Tienen (25 m)
JH Swinnen Marie-Lien LAQUA/21312/00 100m rug 01:04.95 20/05/2018 18 Leuven (25 m)
JH Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m wissel 01:09.50 11/03/2018 14 Landen (25 m)
JH Torfs Max DDAT/11001/04 100m wissel 01:07.86 22/04/2018 14 Ettelbruck (25 m)
JH Van Cutsem Renzo ZCK/10329/04 50m rug 00:31.63 18/02/2018 14 Geel (25 m)
JH Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 100m vrij 00:53.94 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
JH Van Ermen Alexander LOR/10259/04 200m vrij 02:07.90 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
JH Van Humbeeck Sean LOR/11056/05 200m school 02:47.25 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
JH Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 50m school 00:33.27 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
JH Van Nieuwenhoven Joran LAQUA/11165/03 50m vrij 00:26.11 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
JH Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 100m school 01:19.18 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
JH Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m rug 02:30.25 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Vanbelle Marie STT/20179/00 50m vlinder 00:28.98 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
JH Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 50m vlinder 00:31.30 07/01/2018 13 Antwerpen (50 m)
JH Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vlinder 01:23.11 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
JH Vanderhulst Midas STT/10237/01 50m school 00:31.48 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
JH Vandevelde Raf STT/10089/93 100m wissel 00:58.84 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
JH Verbruggen Laura SCSG/21135/99 100m school 01:11.96 31/07/2018 19 Leuven (25 m)
JH Vermeylen Jolien BEST/21100/94 100m school 01:13.30 07/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
JH Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:41.06 04/03/2018 12 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
JH Watelle Anna LAQUA/21229/03 200m rug 02:29.23 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
JH Wauters Laura STT/21024/03 50m vlinder 00:28.58 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
JH Wauters Stef STT/11072/07 100m vlinder 01:17.96 24/07/2018 11 Berchem (25 m)
JH Wevers Emma STT/20200/01 50m rug 00:30.41 31/07/2018 17 Leuven (25 m)
JH Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m school 01:17.37 18/02/2018 13 Geel (25 m)
JH Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m school 01:15.48 18/02/2018 15 Geel (25 m)
A-tijd Anderson Max ZORO/11108/02 200m vrij 02:04.35 20/05/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Anderson Max ZORO/11108/02 100m vrij 00:56.59 17/07/2018 16 Zaventem (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 100m vrij 01:05.26 18/02/2018 14 Geel (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m wissel 02:17.26 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m school 02:29.90 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 400m vrij 04:17.50 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 400m wissel 04:53.20 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m school 01:14.62 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m vrij 02:01.12 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m vrij 00:56.69 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 1500m vrij 18:27.42 24/03/2018 15 Gent (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 400m wissel 05:38.94 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m rug 02:38.06 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m wissel 02:35.84 15/04/2018 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 400m vrij 04:49.82 14/01/2018 14 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m vrij 01:02.88 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 200m vrij 02:18.81 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 100m rug 01:12.74 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Baeten Lukas LAQUA/11292/07 100m school 01:36.89 15/07/2018 11 Izegem (50 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 100m school 01:12.30 06/05/2018 16 Redange-Attert (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 400m vrij 04:25.57 04/02/2018 16 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 200m vrij 01:58.06 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 100m rug 01:00.96 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 100m vrij 00:55.63 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 400m vrij 04:11.26 31/07/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 200m wissel 02:17.16 25/03/2018 18 Gent (50 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 1500m vrij 16:53.97 29/07/2018 18 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Berx Jonas STT/10177/00 200m rug 02:10.50 31/07/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m wissel 02:45.56 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m vrij 02:24.15 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m rug 02:43.10 25/03/2018 13 Gent (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 100m rug 01:12.72 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 400m vrij 05:07.92 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 100m vrij 01:06.49 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m wissel 02:22.54 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 200m vrij 02:08.48 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m vrij 00:57.87 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 100m vlinder 01:01.74 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe STT/10224/03 400m vrij 04:26.34 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Biggs Kalvin ZORO/11091/05 200m school 02:57.30 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m vrij 02:17.14 28/01/2018 14 Aalst (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 400m vrij 04:41.83 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vrij 01:02.55 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m vlinder 01:09.52 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m rug 02:37.33 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 100m rug 01:12.86 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bogaerts Aisha SCZ/20179/04 200m wissel 02:36.48 07/01/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Bohmer Tobias ZCT/11070/07 400m vrij 05:48.65 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Boon Birte LAQUA/21230/07 400m vrij 05:48.45 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 200m vrij 01:53.06 22/04/2018 19 Charleroi (50 m)
A-tijd Borisavljevic Alexis LAQUA/11183/97 100m vrij 00:50.89 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 200m vrij 01:52.80 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.00 04/03/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 100m school 01:19.88 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 200m school 02:51.96 25/03/2018 15 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 100m rug 01:04.13 02/04/2018 16 Waregem (25 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 100m vrij 00:57.04 02/04/2018 16 Waregem (25 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 200m vrij 02:03.93 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 1500m vrij 17:42.25 08/04/2018 16 Hasselt (25 m)
A-tijd Brynaert Jonas WLW/11040/07 200m vrij 02:44.23 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Busaan Anton SCSG/11133/00 100m vrij 00:55.78 22/04/2018 18 Aarschot (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m school 03:24.00 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 400m vrij 05:50.09 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m school 01:16.45 24/03/2018 14 Mons (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 200m school 02:45.27 25/07/2018 14 Embourg (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m vrij 02:01.70 04/03/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m wissel 02:16.90 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m rug 01:00.59 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m vlinder 00:59.09 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m vrij 00:56.96 07/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m rug 02:16.52 29/07/2018 17 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 400m vrij 04:20.96 25/02/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 1500m vrij 17:19.22 24/03/2018 17 Gent (50 m)
A-tijd Camps Rozanne STT/21085/07 100m rug 01:25.12 29/04/2018 11 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Rozanne STT/21085/07 100m school 01:35.09 29/04/2018 11 Bastogne (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 400m vrij 04:33.56 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m rug 01:04.50 18/02/2018 15 Geel (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m vrij 00:58.02 14/01/2018 15 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 200m rug 02:21.29 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 200m vrij 02:07.71 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:31.06 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 100m rug 01:10.93 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 100m vrij 01:03.49 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m vrij 02:17.07 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m wissel 02:32.27 15/04/2018 15 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 200m vrij 01:59.68 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 100m vlinder 00:58.02 07/01/2018 19 Dilbeek (25 m)
A-tijd Carremans Maarten WLW/10148/98 100m vrij 00:53.78 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 100m school 01:27.76 15/07/2018 12 Izegem (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 800m vrij 10:00.50 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 200m vrij 02:15.92 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m vrij 01:03.37 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 400m vrij 04:47.57 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m rug 01:10.30 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 200m rug 02:31.32 20/05/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Claes Tom ZCT/10317/01 100m rug 01:03.37 29/04/2018 17 Hasselt (25 m)
A-tijd Claes Tom ZCT/10317/01 100m vrij 00:56.68 31/07/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd Claes Tom ZCT/10317/01 200m rug 02:17.38 29/04/2018 17 Hasselt (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 200m rug 02:46.31 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Cloes Nick BEST/10611/00 100m rug 01:02.34 20/05/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Cloes Nick BEST/10611/00 100m vlinder 01:00.43 20/05/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 200m vrij 02:03.78 20/05/2018 16 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 100m vlinder 01:01.49 22/04/2018 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 200m rug 02:17.14 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 400m wissel 04:45.92 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 100m rug 01:02.59 18/02/2018 17 Geel (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 100m vrij 00:55.11 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 400m vrij 04:18.68 22/04/2018 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Daems Etienne ZCT/10308/01 200m vrij 02:03.24 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 400m vrij 05:01.05 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 100m vrij 01:09.23 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 200m vrij 02:29.70 28/01/2018 12 Aalst (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe ZORO/11063/06 800m vrij 10:42.81 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 100m vlinder 01:08.19 01/05/2018 15 Liedekerke (25 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 100m vrij 01:02.84 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Darquennes Leena TZ/21027/06 200m rug 02:53.46 29/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 400m vrij 05:48.65 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 200m school 03:25.42 31/07/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Backer Nele KVZP/20151/00 100m rug 01:07.81 24/03/2018 18 Mons (25 m)
A-tijd De Backer Nele KVZP/20151/00 100m vrij 01:01.41 06/05/2018 18 Redange-Attert (25 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 400m vrij 05:45.22 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m vrij 01:15.26 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m rug 03:03.56 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 100m rug 01:22.47 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m wissel 02:59.71 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m vrij 02:41.76 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bleecker Thomas ZCK/12038/01 100m vrij 00:56.92 07/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd de Bock Sanne LAQUA/21187/06 200m school 03:10.99 20/05/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:39.96 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m school 01:11.29 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m wissel 02:21.73 15/04/2018 15 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m rug 01:25.17 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 400m vrij 05:45.60 14/01/2018 11 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m vrij 02:40.29 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m school 01:38.38 20/05/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 100m vrij 01:14.98 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m rug 02:50.05 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m school 03:25.41 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TZ/11042/07 200m wissel 03:03.09 24/07/2018 11 Berchem (25 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 100m school 01:21.63 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 200m school 02:59.06 06/05/2018 14 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 100m rug 01:11.89 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Keersmaeker Anthe AART/21042/04 200m rug 02:36.25 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd De Kock Silke ZCK/22023/07 100m vrij 01:14.93 15/07/2018 11 Izegem (50 m)
A-tijd De Kock Silke ZCK/22023/07 100m rug 01:22.72 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m vrij 01:15.48 29/04/2018 11 Bastogne (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 100m vrij 00:55.57 20/05/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 100m rug 01:03.08 25/02/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 400m wissel 04:56.20 25/03/2018 17 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 400m vrij 04:19.30 22/04/2018 17 Aarschot (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m rug 02:13.68 25/03/2018 17 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd De Mey Largo SCSG/11134/01 200m vrij 02:02.40 31/07/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd De Munck Milan STT/10125/95 100m vrij 00:54.12 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 200m vrij 01:55.99 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 200m wissel 02:11.00 12/05/2018 18 GENT (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vlinder 00:57.90 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Smedt Jesse ZIOS/10164/00 100m vrij 00:52.95 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m wissel 02:40.86 15/04/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 400m vrij 05:18.25 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m rug 01:14.01 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vlinder 01:15.37 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 200m vrij 02:19.55 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m vrij 01:07.17 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vrij 01:00.29 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m wissel 02:27.43 15/04/2018 13 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 1500m vrij 19:25.10 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vlinder 01:09.34 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m school 01:18.08 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m wissel 05:32.81 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 200m vrij 02:17.99 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m rug 01:11.10 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 800m vrij 12:00.92 08/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 100m vrij 01:13.08 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 400m vrij 05:49.55 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd De Wilde Noor DDAT/21003/05 200m school 03:00.62 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Wilde Noor DDAT/21003/05 100m school 01:23.21 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd De Wulf Pablo SCSG/10526/03 100m vrij 00:58.83 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 200m vrij 01:56.22 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 200m wissel 02:07.15 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 100m vrij 00:53.68 18/02/2018 19 Geel (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 100m school 01:05.57 18/02/2018 19 Geel (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin STT/10190/95 100m vlinder 00:57.24 20/05/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m vrij 01:11.11 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m wissel 02:51.45 15/04/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m rug 02:48.16 25/03/2018 12 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 400m vrij 05:25.59 04/03/2018 12 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m vrij 02:29.08 22/04/2018 12 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m rug 01:16.60 22/04/2018 12 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 800m vrij 11:15.69 08/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Dekimpe Dries STT/11018/04 100m vrij 01:01.15 17/07/2018 14 Zaventem (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 100m vrij 01:01.65 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m vrij 01:01.58 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m vrij 02:19.43 06/05/2018 13 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m rug 02:32.48 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m rug 01:08.51 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m school 01:23.75 06/05/2018 13 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 400m vrij 04:48.88 14/01/2018 13 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 200m wissel 02:31.06 29/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Delcommune Zinke ZCT/21010/05 100m vlinder 01:12.28 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Delferiere Alan SCSG/10457/98 100m rug 01:00.50 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Delferiere Alan SCSG/10457/98 200m wissel 02:14.34 15/04/2018 19 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 200m vrij 02:24.27 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 100m vrij 01:06.86 29/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 100m rug 01:15.66 29/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 200m wissel 02:44.24 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 200m rug 02:43.49 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 400m vrij 05:07.94 22/07/2018 12 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m wissel 02:49.73 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 100m vrij 01:08.16 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 200m school 03:09.68 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 100m school 01:27.56 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Descamps Eleonore STT/21066/04 200m school 02:56.20 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Descamps Eleonore STT/21066/04 100m school 01:21.45 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Descamps Eleonore STT/21066/04 100m vrij 01:04.56 04/02/2018 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m vrij 01:15.78 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m wissel 03:03.36 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m vrij 02:43.90 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m rug 03:00.99 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 400m vrij 05:50.88 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 100m rug 01:20.84 20/05/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TZ/21030/07 200m school 03:26.01 20/05/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd DI BATTISTA Alessandro SCWR/10145/00 200m vrij 01:57.23 20/05/2018 18 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd DI BATTISTA Alessandro SCWR/10145/00 100m vrij 00:54.42 20/05/2018 18 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd DI BATTISTA Alessandro SCWR/10145/00 200m wissel 02:14.38 20/05/2018 18 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 200m vrij 01:57.89 29/04/2018 18 Ciney (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 200m rug 02:14.14 29/04/2018 18 Ciney (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 800m vrij 09:02.73 12/05/2018 18 GENT (50 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 400m vrij 04:11.91 15/04/2018 18 La Louvière (50 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 100m vrij 00:54.54 15/04/2018 18 La Louvière (50 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 400m wissel 04:49.06 29/04/2018 18 Ciney (25 m)
A-tijd Dobbelaere Sam LAQUA/11153/01 100m vrij 00:56.15 20/05/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd Eekhof Maxime ZCT/10258/97 200m school 02:25.69 12/05/2018 19 GENT (50 m)
A-tijd Eekhof Maxime ZCT/10258/97 100m school 01:06.53 12/05/2018 19 GENT (50 m)
A-tijd Eekhof Maxime ZCT/10258/97 100m vrij 00:53.87 20/05/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd El Bergui Samy DDAT/11060/04 400m vrij 04:44.16 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd El Bergui Samy DDAT/11060/04 200m vrij 02:14.74 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd El Bergui Samy DDAT/11060/04 200m wissel 02:32.28 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Felis Maxence SCWR/11029/05 800m vrij 10:35.67 20/05/2018 13 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Feyaerts Floris TZ/11025/05 200m vrij 02:21.53 25/07/2018 13 Embourg (25 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m wissel 02:16.57 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m vrij 01:56.70 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m rug 00:59.52 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 400m vrij 04:11.07 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 200m rug 02:12.30 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m vlinder 00:59.63 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m vrij 00:53.67 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 400m wissel 04:45.22 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Anke STT/21116/00 100m vrij 01:00.07 31/07/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m rug 01:22.79 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m school 03:23.16 29/04/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 400m vrij 05:48.08 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:15.34 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m wissel 03:02.90 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 200m rug 03:02.94 28/01/2018 11 Aalst (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vlinder 01:20.39 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Germonpré Maxime DDAT/11056/07 400m vrij 05:49.32 04/03/2018 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Germonpré Maxime DDAT/11056/07 200m rug 03:01.38 25/03/2018 11 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 100m rug 01:15.43 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 200m rug 02:42.11 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 200m wissel 02:45.74 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Geyskens Sophie LOR/21006/05 100m vrij 01:06.75 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Gillis Xander LOR/10262/04 400m vrij 04:40.89 24/07/2018 14 Berchem (25 m)
A-tijd Godderis Neel STT/11027/03 100m rug 01:06.36 20/05/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Godderis Neel STT/11027/03 200m rug 02:24.05 20/05/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m rug 01:05.63 25/03/2018 19 Gent (50 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m vrij 01:00.30 22/04/2018 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m vlinder 01:04.52 25/03/2018 19 Gent (50 m)
A-tijd Govaert Kwinten DIZV/11040/07 400m vrij 05:47.36 04/03/2018 11 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m vrij 02:04.06 04/02/2018 16 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m vlinder 01:01.86 22/04/2018 16 Aarschot (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m rug 01:00.61 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m school 02:28.77 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.90 21/01/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 400m wissel 04:55.59 25/03/2018 16 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 100m vrij 01:02.11 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 100m rug 01:06.42 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 400m vrij 04:43.13 25/02/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 200m rug 02:21.80 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hansenne Nona AART/21043/01 100m vlinder 01:06.88 22/04/2018 17 Aarschot (25 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 400m wissel 04:35.72 29/07/2018 19 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 1500m vrij 15:38.74 22/04/2018 19 Charleroi (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m vrij 01:55.15 29/07/2018 19 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 800m vrij 08:11.02 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 200m rug 02:04.98 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 100m vrij 00:52.69 20/05/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 400m vrij 03:57.57 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hermans Janou STT/10108/98 200m vrij 01:57.87 31/07/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Hermans Janou STT/10108/98 100m vrij 00:54.64 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Heye Arko WLW/10199/00 100m vrij 00:55.01 31/07/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Heymans Quinten WLW/10242/03 100m vrij 00:57.99 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Huysmans Hanne ZCK/20333/04 100m school 01:21.26 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Janssen Tom WLW/11011/03 100m vrij 00:59.18 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Janssens Soetkin SCSG/20355/97 400m wissel 05:16.37 04/02/2018 19 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Janssens Soetkin SCSG/20355/97 200m wissel 02:27.23 22/04/2018 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 200m vrij 02:09.17 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 100m vrij 00:57.28 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 100m school 01:13.84 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 400m vrij 04:36.69 29/07/2018 15 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 400m wissel 05:05.44 07/01/2018 15 Dilbeek (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m vrij 02:07.50 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m wissel 02:22.15 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 400m vrij 04:30.31 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m rug 02:22.86 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m rug 01:06.39 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m vrij 00:57.91 04/03/2018 15 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m school 01:14.83 04/03/2018 15 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 1500m vrij 17:44.70 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Juvyns Leila ZCT/20340/01 100m vrij 01:02.23 18/02/2018 17 Geel (25 m)
A-tijd Kennes Naomi LOR/21026/06 400m vrij 05:16.74 24/07/2018 12 Berchem (25 m)
A-tijd Kennes Naomi LOR/21026/06 100m vrij 01:11.39 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Kennes Naomi LOR/21026/06 200m vrij 02:35.36 04/03/2018 12 Zaventem (25 m)
A-tijd Klaassen Katelijne LAQUA/21120/00 400m vrij 04:41.16 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Klaassen Katelijne LAQUA/21120/00 200m vrij 02:10.97 03/03/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Lambeets Lina STT/21044/05 200m vrij 02:26.45 17/07/2018 13 Zaventem (25 m)
A-tijd Lambeets Lina STT/21044/05 100m rug 01:16.25 17/07/2018 13 Zaventem (25 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m vlinder 01:09.72 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m vlinder 02:38.09 06/05/2018 14 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m school 02:56.64 29/04/2018 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m vrij 01:04.74 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 400m wissel 05:28.26 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m vrij 02:20.46 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m rug 01:12.19 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m wissel 02:36.16 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 200m rug 02:36.12 06/05/2018 14 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Lazou Jacob LAQUA/11213/07 200m rug 02:55.08 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Lazou Jacob LAQUA/11213/07 200m vrij 02:46.18 03/03/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Lazou Jacob LAQUA/11213/07 400m vrij 05:48.03 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Lazou Jacob LAQUA/11213/07 100m rug 01:22.89 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Lecoutere Jeroen LAQUA/11131/87 100m vrij 00:53.12 20/05/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Lecoutere Jeroen LAQUA/11131/87 100m rug 00:59.93 20/05/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Leemans Renske TZ/21024/04 200m school 02:53.82 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Leemans Renske TZ/21024/04 100m school 01:22.49 24/07/2018 14 Berchem (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 200m wissel 02:43.05 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 100m vrij 01:06.13 20/05/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 200m rug 02:40.64 20/05/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 100m vlinder 01:13.41 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 200m vrij 02:21.45 25/07/2018 13 Embourg (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 200m school 03:02.15 25/07/2018 13 Embourg (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 100m rug 01:14.55 27/05/2018 13 Tremelo (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 400m vrij 05:05.15 27/05/2018 13 Tremelo (25 m)
A-tijd Loncke Febe LOR/21008/05 400m vrij 05:00.79 17/07/2018 13 Zaventem (25 m)
A-tijd Loncke Febe LOR/21008/05 200m vrij 02:26.76 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Maes Rosanne AART/21048/01 100m vrij 01:00.39 31/07/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd Maes Rosanne AART/21048/01 100m vlinder 01:05.57 21/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 100m vlinder 00:55.30 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 100m rug 00:56.83 08/04/2018 19 Den Haag (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 100m vrij 00:50.77 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 400m vrij 03:57.83 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m vrij 01:51.52 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m wissel 02:09.12 21/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre STT/11039/99 200m rug 02:06.42 08/04/2018 19 Den Haag (50 m)
A-tijd Marteleur Tille ZCT/20373/04 100m vrij 01:05.38 24/07/2018 14 Berchem (25 m)
A-tijd Marteleur Tille ZCT/20373/04 200m rug 02:36.91 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 800m vrij 10:54.08 08/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m rug 02:46.09 20/05/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 400m vrij 05:16.74 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 100m vrij 01:11.39 06/05/2018 12 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m vrij 02:33.50 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 200m wissel 02:15.85 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 200m vlinder 02:13.77 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 200m school 02:26.48 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 200m vrij 02:01.13 12/05/2018 18 GENT (50 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 400m wissel 04:49.41 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 100m school 01:08.27 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matroule Thomas STT/11087/00 100m vrij 00:54.89 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 100m vrij 01:01.36 17/07/2018 14 Zaventem (25 m)
A-tijd Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 1500m vrij 18:53.24 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 100m school 01:16.66 17/07/2018 14 Zaventem (25 m)
A-tijd Matthijs Laurenz SCZ/10172/04 400m vrij 04:43.40 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Max Lara TZ/20243/04 400m wissel 05:36.00 24/07/2018 14 Berchem (25 m)
A-tijd Max Lara TZ/20243/04 200m wissel 02:38.61 15/04/2018 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Max Lara TZ/20243/04 200m vrij 02:20.13 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Max Lara TZ/20243/04 100m rug 01:13.40 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Max Lara TZ/20243/04 100m vrij 01:05.05 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Max Lara TZ/20243/04 100m school 01:22.78 14/01/2018 14 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 100m school 01:13.52 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m vrij 02:06.57 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m wissel 02:17.68 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 1500m vrij 17:39.81 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m rug 02:19.99 25/03/2018 15 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 100m vlinder 01:02.59 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 400m wissel 04:59.24 07/01/2018 15 Dilbeek (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 400m vrij 04:25.75 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m school 02:40.39 25/03/2018 15 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 100m vrij 00:56.84 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meert Jessy SCSG/21041/99 200m school 02:42.15 31/07/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Meert Jessy SCSG/21041/99 200m wissel 02:28.11 15/04/2018 19 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Meert Jessy SCSG/21041/99 100m vlinder 01:04.67 31/07/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Meert Jessy SCSG/21041/99 400m wissel 05:14.48 29/07/2018 19 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m rug 01:03.52 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 400m wissel 04:59.59 22/04/2018 15 Charleroi (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m wissel 02:17.84 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 1500m vrij 17:04.42 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 800m vrij 08:58.28 12/05/2018 15 GENT (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vlinder 01:02.38 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vrij 00:55.54 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m vrij 02:01.06 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m rug 02:18.35 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 400m vrij 04:15.52 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 1500m vrij 17:37.35 29/07/2018 16 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 400m vrij 04:21.67 04/03/2018 16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 200m wissel 02:16.97 04/03/2018 16 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 200m vrij 02:02.81 20/05/2018 16 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 400m wissel 04:49.18 20/05/2018 16 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 100m vrij 00:56.43 20/05/2018 16 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Monsieur Quentin WLW/11000/02 100m vrij 00:56.21 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Moreau Dylan AART/11034/04 100m vlinder 01:06.30 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Morren Maaike BEST/20609/03 200m rug 02:32.25 22/04/2018 15 Aarschot (25 m)
A-tijd Morren Maaike BEST/20609/03 100m vrij 01:03.73 18/02/2018 15 Geel (25 m)
A-tijd Noels Louise ZCT/21012/05 400m vrij 05:06.29 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Noels Louise ZCT/21012/05 100m vrij 01:07.99 20/05/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m wissel 02:25.81 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:22.87 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vrij 02:05.98 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m rug 01:05.80 29/04/2018 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 400m wissel 05:06.81 06/05/2018 15 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 400m vrij 04:27.29 12/05/2018 15 GENT (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m vrij 00:58.14 07/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m vlinder 01:03.66 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Op de Beeck Lauren DDAT/21062/06 800m vrij 11:20.56 08/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Op de Beeck Lauren DDAT/21062/06 400m vrij 05:27.07 21/05/2018 12 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
A-tijd Op de Beeck Lauren DDAT/21062/06 200m wissel 02:52.41 15/04/2018 12 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Ovyn Basile AART/11004/04 100m vrij 01:01.61 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TZ/11017/06 200m vrij 02:33.12 20/05/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TZ/11017/06 100m vrij 01:09.50 06/05/2018 12 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Pardon Lennert TZ/11017/06 100m vlinder 01:16.25 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Lennert TZ/11017/06 200m wissel 02:49.75 14/01/2018 12 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TZ/11017/06 400m wissel 05:41.95 24/07/2018 12 Berchem (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TZ/11017/06 200m rug 02:45.34 29/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 100m vlinder 01:13.07 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 200m vlinder 02:43.55 20/05/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 400m wissel 05:30.31 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 200m rug 02:36.01 29/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 100m rug 01:15.55 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 100m school 01:23.51 14/01/2018 13 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 400m vrij 04:59.43 14/01/2018 13 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 200m vrij 02:21.86 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 800m vrij 10:07.47 08/04/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 200m wissel 02:35.19 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 100m vrij 01:05.60 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pas Inte ZORO/20055/03 200m school 02:50.72 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pas Inte ZORO/20055/03 100m vrij 01:03.79 20/05/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pas Inte ZORO/20055/03 400m wissel 05:20.49 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Pas Inte ZORO/20055/03 200m wissel 02:34.57 29/07/2018 15 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Pas Inte ZORO/20055/03 100m school 01:18.15 07/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pauwels Sander STT/11082/07 200m wissel 03:02.93 15/04/2018 11 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Pauwels Sander STT/11082/07 100m school 01:38.31 14/01/2018 11 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m vlinder 02:39.49 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 100m school 01:19.13 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 200m school 02:52.27 28/01/2018 15 Seraing (50 m)
A-tijd Pigeon Kelly KVZP/20191/03 400m wissel 05:28.94 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m vlinder 01:10.01 31/07/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 400m vrij 04:51.30 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m vrij 01:02.49 22/04/2018 13 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 100m rug 01:12.76 22/04/2018 13 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 200m vrij 02:18.33 22/04/2018 13 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 200m wissel 02:35.63 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 200m rug 02:35.74 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 100m school 01:19.26 28/01/2018 14 Seraing (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 100m vrij 01:05.09 04/03/2018 14 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m school 02:49.85 28/01/2018 14 Seraing (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m vrij 02:20.25 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 400m vrij 04:55.06 04/03/2018 14 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 400m wissel 05:29.39 07/01/2018 14 Dilbeek (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 200m wissel 02:38.39 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 100m school 01:34.36 15/07/2018 11 Izegem (50 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m school 03:22.54 24/06/2018 11 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Raymaekers Robbert LAQUA/11138/98 100m vrij 00:54.46 20/05/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Ricquier Joachim KAZS/10173/01 400m wissel 04:56.52 31/07/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd Roskin Lotte STT/21103/02 100m vrij 01:01.64 29/04/2018 16 Bastogne (25 m)
A-tijd Schoovaerts Thomas ZCK/11053/06 200m wissel 02:51.05 29/04/2018 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Schoovaerts Thomas ZCK/11053/06 100m vrij 01:08.98 22/07/2018 12 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 100m vrij 01:06.08 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 200m school 02:55.65 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 400m vrij 05:04.76 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 100m school 01:20.02 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 200m vrij 02:23.09 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 200m rug 02:41.15 20/05/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 200m wissel 02:41.77 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Gilles STT/11008/02 200m vrij 02:02.71 29/04/2018 16 Bastogne (25 m)
A-tijd Sempels Gilles STT/11008/02 100m vrij 00:56.43 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Gilles STT/11008/02 100m rug 01:03.42 25/02/2018 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Gilles STT/11008/02 200m rug 02:17.97 29/07/2018 16 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Smets Catherine KAZS/20169/00 100m vrij 01:01.58 20/05/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vlinder 01:18.34 03/03/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 800m vrij 10:03.19 08/04/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vrij 01:05.64 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m rug 02:41.60 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vrij 02:18.80 22/04/2018 12 Aarschot (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m wissel 02:43.32 07/01/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 400m vrij 04:58.31 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m rug 01:14.88 03/03/2018 12 Leuven (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m wissel 02:31.95 15/04/2018 15 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 800m vrij 09:59.62 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m vrij 02:15.43 07/01/2018 15 Dilbeek (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 400m vrij 04:41.92 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 100m rug 01:11.78 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 100m vrij 01:03.58 22/04/2018 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 400m wissel 05:22.76 04/02/2018 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 400m vrij 04:11.41 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 800m vrij 08:32.84 12/05/2018 19 GENT (50 m)
A-tijd Sodemann Elliot LAQUA/11179/98 1500m vrij 16:21.00 25/02/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Spruyt Linus ZORO/10045/02 200m school 02:35.74 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Staal Monia KAZS/21024/05 100m vrij 01:07.44 27/05/2018 13 Tremelo (25 m)
A-tijd Stallaert Tessa ZCK/21015/05 100m school 01:23.61 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Stavart Corentin STT/11047/99 100m rug 01:00.52 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 100m vrij 00:51.24 14/01/2018 18 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 100m vlinder 00:57.01 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 200m vlinder 02:04.95 14/01/2018 18 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 200m wissel 02:09.31 21/01/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 200m rug 02:10.95 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 100m school 01:04.68 20/05/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 100m rug 00:58.68 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 400m vrij 04:01.40 14/01/2018 18 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 200m school 02:20.62 29/04/2018 18 Hasselt (25 m)
A-tijd Swillen Timon TZ/10177/00 200m vrij 01:54.78 25/02/2018 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Swinnen Marie-Lien LAQUA/21312/00 100m rug 01:07.32 12/05/2018 18 GENT (50 m)
A-tijd Swinnen Marie-Lien LAQUA/21312/00 100m vlinder 01:06.71 12/05/2018 18 GENT (50 m)
A-tijd Tebelakis Melina LOR/21024/06 200m rug 02:51.72 17/07/2018 12 Zaventem (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m vlinder 01:10.31 29/04/2018 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 400m vrij 04:50.51 14/01/2018 14 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 200m vrij 02:20.20 06/05/2018 14 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 200m wissel 02:37.73 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m school 01:20.80 14/01/2018 14 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 800m vrij 10:02.06 08/04/2018 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 200m rug 02:32.50 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 100m vrij 01:02.22 29/04/2018 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 200m school 02:57.61 29/04/2018 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 400m wissel 05:36.81 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Torfs Max DDAT/11001/04 100m vrij 01:01.54 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Torfs Max DDAT/11001/04 200m wissel 02:30.94 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Torfs Max DDAT/11001/04 200m vrij 02:09.97 22/04/2018 14 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Torfs Max DDAT/11001/04 100m rug 01:07.71 07/01/2018 14 Dilbeek (25 m)
A-tijd Van Belle Amber ZCT/20371/04 100m vrij 01:04.53 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m vrij 01:15.55 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m rug 01:25.30 20/05/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m school 01:34.83 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Cutsem Renzo ZCK/10329/04 100m rug 01:09.08 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Van Den Bempt Michiel TZ/10196/01 200m vrij 02:03.77 29/04/2018 17 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Den Bempt Michiel TZ/10196/01 400m vrij 04:23.85 14/01/2018 17 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Van Den Berghe Sebbe WLW/10222/03 100m school 01:14.53 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van den Broeck Zita ZCT/21033/05 100m vrij 01:07.36 20/05/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Van Der Velpen Emma LAQUA/21170/00 100m vrij 01:01.10 20/05/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 100m vrij 00:57.41 04/02/2018 16 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco WLW/10204/02 100m rug 01:01.99 31/07/2018 16 Leuven (25 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 200m vrij 02:04.92 20/05/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 100m vrij 00:57.56 29/07/2018 15 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 400m vrij 04:34.77 29/07/2018 15 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 100m rug 01:07.57 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 1500m vrij 18:22.37 24/03/2018 14 Gent (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 200m wissel 02:31.28 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 100m vrij 01:00.55 29/04/2018 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 200m rug 02:28.36 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 800m vrij 09:47.76 04/02/2018 14 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 400m wissel 05:20.45 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 200m vrij 02:10.12 04/02/2018 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander LOR/10259/04 400m vrij 04:37.38 11/02/2018 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean LOR/11056/05 100m school 01:18.98 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean LOR/11056/05 200m school 02:47.25 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean LOR/11056/05 400m vrij 04:54.44 17/07/2018 13 Zaventem (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean LOR/11056/05 200m wissel 02:39.20 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean LOR/11056/05 100m vrij 01:04.34 17/07/2018 13 Zaventem (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m rug 02:23.08 20/05/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 1500m vrij 17:11.84 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m school 01:11.96 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m school 02:35.88 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m vrij 00:57.27 04/02/2018 15 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m vrij 02:03.66 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m vlinder 01:03.09 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m wissel 02:18.20 29/07/2018 15 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 100m rug 01:15.26 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 200m rug 02:44.36 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Van Nieuwenhoven Joran LAQUA/11165/03 100m vrij 00:59.10 29/07/2018 15 CHARLEROI (50 m)
A-tijd van Sas Stijn ZCT/10301/00 100m vrij 00:54.73 18/02/2018 18 Geel (25 m)
A-tijd van Sas Stijn ZCT/10301/00 200m vrij 02:00.73 22/04/2018 18 Aarschot (25 m)
A-tijd van Sas Stijn ZCT/10301/00 200m wissel 02:17.05 22/04/2018 18 Aarschot (25 m)
A-tijd van Sas Stijn ZCT/10301/00 100m rug 01:02.45 18/02/2018 18 Geel (25 m)
A-tijd van Sas Stijn ZCT/10301/00 100m school 01:09.72 20/05/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m wissel 02:35.75 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 100m vrij 01:03.26 22/07/2018 14 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 100m school 01:22.63 27/05/2018 14 Tremelo (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m school 02:57.07 20/05/2018 14 Leuven (25 m)
A-tijd Van Steen Ayko TZ/20209/01 800m vrij 09:33.96 08/04/2018 17 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Steen Ayko TZ/20209/01 400m wissel 05:21.50 12/05/2018 17 GENT (50 m)
A-tijd Van Steen Ayko TZ/20209/01 400m vrij 04:43.29 14/01/2018 17 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Van Steen Ayko TZ/20209/01 200m wissel 02:28.95 31/07/2018 17 Leuven (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 100m vlinder 01:08.68 20/05/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m vrij 02:12.81 29/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 800m vrij 09:33.50 08/04/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 100m vrij 01:03.12 14/01/2018 15 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m rug 02:30.25 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 400m wissel 05:28.00 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 400m vrij 04:41.64 14/01/2018 15 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m wissel 02:27.96 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 100m rug 01:10.65 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanbelle Marie STT/20179/00 200m vrij 02:11.56 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Vanbelle Marie STT/20179/00 200m wissel 02:30.98 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Vanbelle Marie STT/20179/00 100m vlinder 01:06.30 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Vanbelle Marie STT/20179/00 100m vrij 00:59.67 29/04/2018 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Vandenbempt Luna LAQUA/21164/05 100m vrij 01:07.27 15/07/2018 13 Izegem (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m vrij 01:05.40 07/01/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 200m wissel 02:42.77 15/04/2018 13 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m rug 01:13.08 29/04/2018 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 200m vrij 02:26.14 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 200m vlinder 02:39.84 22/07/2018 13 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m vlinder 01:11.73 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 200m wissel 03:05.07 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vrij 01:15.41 14/01/2018 11 De Blyckaert Tienen (25 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 200m rug 03:02.91 04/02/2018 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m rug 01:25.48 04/02/2018 11 ANTWERPEN (50 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 100m vlinder 01:23.11 17/07/2018 11 Zaventem (25 m)
A-tijd Vanderhulst Kasper STT/10226/00 100m vrij 00:55.70 31/07/2018 18 Leuven (25 m)
A-tijd Vanderhulst Midas STT/10237/01 100m school 01:11.32 07/01/2018 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandevelde Raf STT/10089/93 100m vlinder 00:58.63 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Vandevelde Raf STT/10089/93 100m school 01:06.59 29/04/2018 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Verbruggen Laura SCSG/21135/99 100m school 01:11.96 31/07/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Verbruggen Laura SCSG/21135/99 200m wissel 02:28.00 15/04/2018 19 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Vercammen Johanna ZCT/20262/96 400m vrij 04:33.56 22/04/2018 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Vercammen Johanna ZCT/20262/96 800m vrij 09:19.73 08/04/2018 19 Hasselt (25 m)
A-tijd Vercammen Johanna ZCT/20262/96 200m vrij 02:09.88 22/04/2018 19 Aarschot (25 m)
A-tijd Verhavert Arno KVZP/11029/07 400m vrij 05:48.99 15/07/2018 11 Izegem (50 m)
A-tijd Vermeersch Lorenz LAQUA/11216/91 100m rug 01:00.41 18/02/2018 19 Geel (25 m)
A-tijd Vermeylen Jolien BEST/21100/94 100m vrij 00:59.56 07/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vermeylen Jolien BEST/21100/94 100m school 01:13.30 07/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vermeylen Jolien BEST/21100/94 200m wissel 02:25.08 07/01/2018 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m school 01:29.79 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 400m vrij 05:17.29 21/05/2018 12 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 400m wissel 06:01.01 04/02/2018 12 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:41.06 04/03/2018 12 Sint-Pieters-Leeuw (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m vrij 01:10.47 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m rug 01:18.33 07/01/2018 12 Dilbeek (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m school 03:09.10 25/03/2018 12 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m vrij 02:32.80 11/02/2018 12 Antwerpen (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m rug 02:44.19 25/03/2018 12 STROMBEEK-BEVER (25 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m school 01:34.06 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 100m vrij 01:15.36 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 200m school 03:28.85 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 200m wissel 03:05.46 22/04/2018 11 Aarschot (25 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 400m vrij 05:46.71 25/03/2018 11 Gent (50 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 200m vrij 02:43.59 03/03/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Volders Aiken BEST/10612/02 1500m vrij 17:37.66 08/04/2018 16 Hasselt (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 100m vrij 00:53.98 20/05/2018 19 Leuven (25 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 200m vrij 02:17.07 03/03/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 100m vrij 01:03.54 29/07/2018 15 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 200m rug 02:32.18 20/05/2018 15 Leuven (25 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 200m rug 02:29.50 25/03/2018 15 Gent (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 100m rug 01:10.37 25/03/2018 15 Gent (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 200m vrij 02:10.78 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 200m wissel 02:29.42 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 400m wissel 05:20.21 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 100m vlinder 01:04.02 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 100m vrij 00:59.31 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 400m vrij 04:37.82 25/02/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 200m vlinder 02:25.31 04/03/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Lisa STT/21041/05 100m vrij 01:07.34 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Lisa STT/21041/05 100m vlinder 01:14.04 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 200m vrij 02:40.54 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 100m vrij 01:11.85 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 400m vrij 05:39.44 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 100m rug 01:24.24 22/07/2018 11 CHARLEROI (50 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 100m vlinder 01:17.96 24/07/2018 11 Berchem (25 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 200m wissel 03:05.87 11/02/2018 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 200m rug 02:57.88 20/05/2018 11 Leuven (25 m)
A-tijd Wevers Emma STT/20200/01 100m rug 01:06.32 29/04/2018 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 200m wissel 02:38.23 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 400m vrij 04:54.30 14/01/2018 13 Sint-Niklaas (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 200m vrij 02:20.98 22/04/2018 13 Aarschot (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 200m school 02:57.15 11/02/2018 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m vlinder 01:08.26 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m vrij 01:02.95 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 100m school 01:17.37 18/02/2018 13 Geel (25 m)
A-tijd Wittemans Mit ZCT/21008/05 200m vlinder 02:38.42 20/05/2018 13 Leuven (25 m)
A-tijd Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m vrij 01:02.41 18/02/2018 15 Geel (25 m)
A-tijd Wittemans Odil ZCT/20353/03 100m school 01:17.75 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Odil ZCT/20353/03 200m school 02:51.06 21/01/2018 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Wittemans Odil ZCT/20353/03 200m wissel 02:29.69 31/07/2018 15 Leuven (25 m)
PR WITTEMANS MIT ZCT/21008/05 100m wissel 1.09.82 18/02/2018 13 Geel (25 m)
     DELCOMMUNE ZINKE ZCT/21010/05   1.09.99 30/12/2017   Leuven (25 m)
PR WITTEMANS MIT ZCT/21008/05 100m wissel 1.08.68 24/07/2018 13 Berchem (25 m)
     WITTEMANS MIT ZCT/21008/05   1.09.82 18/02/2018   Geel (25 m)







Pagina berekend in 0.1601 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 19 Oct 2018.

Filteropties: Gehomologeerd= J - Jaar= 2018 - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *