Te homologeren prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Baum Nore SCZ/21053/08 400m vrij 07:43.09 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Brugman Serena ZCT/21071/08 400m vrij 05:44.36 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Baerdemaeker Paulien LAQUA/21299/08 400m vrij 07:14.03 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 de Bock Harry LAQUA/11261/08 200m wissel 03:19.65 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Maesschalck Yarne LOR/11074/08 400m vrij 06:44.27 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 De Meulenaere Lisa SCZ/21049/08 400m vrij 07:32.89 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 De Preter Lien ZCT/21085/08 400m vrij 06:43.20 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 De Wilde Daan DDAT/11054/08 400m vrij 06:20.17 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Delesalle Louis BEST/11091/08 200m wissel 03:18.51 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Dresselaers Roan LAQUA/11339/08 400m vrij 06:47.17 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Dubin Daud ZCK/12070/08 400m vrij 07:14.31 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Dudley Timothy LAQUA/11301/08 200m wissel 03:35.39 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Jacobs Laurien LOR/21077/08 400m vrij 07:46.29 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Kerremans Jette ZCK/22030/08 400m vrij 06:40.36 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Mertens Noah ZCK/12056/08 400m vrij 06:48.63 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Mikolajuk Adrian SCSG/11162/08 400m vrij 06:52.56 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Pauwels Thor ZCT/11087/08 400m vrij 06:35.31 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 06:02.39 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 05:50.01 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Spadea Tommaso LAQUA/11260/08 200m wissel 02:58.70 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Tielemans Wout LAQUA/11257/08 200m wissel 03:15.10 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Van der Borght Floris ZCT/11072/08 400m vrij 06:03.38 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Van San Sonia SCZ/21050/08 400m vrij 07:41.53 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Vansteelandt Tine LOR/21070/08 400m vrij 06:39.88 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 400m vrij 07:01.89 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Verroken Gerben DDAT/11072/08 400m vrij 05:39.80 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Verspecht Lien LOR/21080/08 400m vrij 07:17.18 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Verstraeten Lukas LAQUA/11302/08 400m vrij 07:37.06 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Vervloessem Siska ZCT/21090/08 400m vrij 06:44.53 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Verzele Marie SCZ/21037/08 400m vrij 06:24.76 02/12/2018 10 Zwembad Boom (25 m)
EEND10 Warnotte Felix LAQUA/11337/08 400m vrij 07:46.38 25/11/2018 10 Hasselt (25 m)
EEND9 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 400m vrij 07:55.00 02/12/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Brugman Naomi ZCT/21089/09 400m vrij 07:18.68 25/11/2018 9 Hasselt (25 m)
EEND9 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 400m vrij 07:44.89 02/12/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 400m vrij 07:27.24 02/12/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 400m vrij 07:18.90 02/12/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 400m vrij 07:29.15 02/12/2018 9 Zwembad Boom (25 m)
EEND9 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m wissel 03:12.02 25/11/2018 9 Hasselt (25 m)
EEND9 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 400m vrij 07:04.31 25/11/2018 9 Hasselt (25 m)
JH Caes Oone ZCT/21055/07 200m rug 02:55.24 25/11/2018 11 Hasselt (25 m)
JH Cloes Lena BEST/21050/06 200m rug 02:42.66 25/11/2018 12 Hasselt (25 m)
JH De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 800m vrij 11:47.60 02/12/2018 11 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 800m vrij 10:14.40 02/12/2018 13 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Bosmans Emma BEST/21080/06 200m school 03:12.23 25/11/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Brugman Ricky ZCT/11052/06 1500m vrij 21:16.85 02/12/2018 12 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 800m vrij 11:26.93 02/12/2018 11 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m rug 02:55.24 25/11/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m vrij 02:40.96 25/11/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m wissel 02:49.90 25/11/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 800m vrij 11:03.74 02/12/2018 12 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 1500m vrij 22:21.47 02/12/2018 11 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd De Kock Silke ZCK/22023/07 200m school 03:26.22 25/11/2018 11 Hasselt (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 800m vrij 11:47.60 02/12/2018 11 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd De Wilde Noor DDAT/21003/05 400m wissel 05:49.02 02/12/2018 13 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Dekimpe Dries STT/11018/04 1500m vrij 18:44.41 02/12/2018 14 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 200m rug 02:31.79 25/11/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe ZCT/20351/03 200m vrij 02:16.06 25/11/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 1500m vrij 20:40.57 02/12/2018 12 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 800m vrij 11:13.77 02/12/2018 11 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Germonpré Maxime DDAT/11056/07 1500m vrij 22:53.52 02/12/2018 11 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Gillis Xander LOR/10262/04 1500m vrij 18:33.73 02/12/2018 14 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Kennes Naomi LOR/21026/06 800m vrij 10:52.98 02/12/2018 12 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Loncke Febe LOR/21008/05 800m vrij 10:13.46 02/12/2018 13 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Marteau Julie ZCT/21049/06 800m vrij 11:23.35 02/12/2018 12 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Noels Louise ZCT/21012/05 800m vrij 10:23.09 02/12/2018 13 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m rug 02:19.81 25/11/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 200m school 02:56.51 25/11/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 1500m vrij 19:10.54 02/12/2018 13 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 800m vrij 11:53.41 02/12/2018 11 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 800m vrij 10:04.22 02/12/2018 13 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Slock Gauthier DDAT/11008/03 1500m vrij 18:22.84 02/12/2018 15 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m school 03:05.07 25/11/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Torrao Rebocho Leonore SCZ/21035/06 800m vrij 10:58.42 02/12/2018 12 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Van Den Eynde Vik ZCT/11032/06 200m vrij 02:31.71 25/11/2018 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean LOR/11056/05 1500m vrij 19:42.60 02/12/2018 13 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 800m vrij 10:20.56 02/12/2018 13 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 200m vrij 02:25.65 25/11/2018 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TZ/20227/03 200m vlinder 02:31.04 25/11/2018 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 800m vrij 10:37.41 02/12/2018 13 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 800m vrij 11:31.99 02/12/2018 11 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Vanlaer Mathijs STT/11086/06 1500m vrij 21:16.38 02/12/2018 12 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Varano Agostino DDAT/11063/05 1500m vrij 20:03.16 02/12/2018 13 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Wauters Lisa STT/21041/05 800m vrij 10:32.06 02/12/2018 13 Zwembad Boom (25 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 1500m vrij 21:38.02 02/12/2018 11 Zwembad Boom (25 m)
PR WAUTERS LAURA STT/21024/03 50m vlinder 0.27.79 24/11/2018 15 Bonn (25 m)
     Maes Rosanne AART/21048/01   0.27.91 13/11/2016   Brugge (25 m)







Pagina berekend in 0.0199 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 16 Dec 2018.

Filteropties: Gehomologeerd= N - Jaar= * - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *