Te homologeren prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 200m wissel 03:45.34 24/11/2019 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 400m vrij 05:58.46 24/11/2019 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Geens Dré ZCT/11117/09 400m vrij 06:29.61 24/11/2019 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 400m vrij 06:29.35 24/11/2019 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Mikolajuk Adrian SCSG/11162/08 50m vrij 00:39.47 04/11/2018 10 1020 Laeken (25 m)
EEND10 Robion Jisse SCSG/21137/08 50m vrij 00:44.00 04/11/2018 10 1020 Laeken (25 m)
EEND10 Robyns Eveline SCSG/21155/08 50m vrij 00:44.74 04/11/2018 10 1020 Laeken (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 400m vrij 06:02.15 24/11/2019 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Van Grunderbeeck Bas ZCT/11110/09 400m vrij 06:30.89 24/11/2019 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 200m wissel 02:55.96 24/11/2019 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 400m vrij 06:32.98 24/11/2019 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 200m wissel 03:21.20 24/11/2019 10 Hasselt (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 400m vrij 08:26.96 24/11/2019 10 Hasselt (25 m)
EEND9 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 200m wissel 03:38.32 24/11/2019 9 Hasselt (25 m)
EEND9 Bohmer Janne ZCT/21108/10 400m vrij 06:26.92 24/11/2019 9 Hasselt (25 m)
EEND9 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 100m vrij 01:35.57 04/11/2018 9 1020 Laeken (25 m)
EEND9 Laenen Febe LSVZ/21078/10 400m vrij 07:48.84 24/11/2019 9 Hasselt (25 m)
EEND9 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 200m wissel 03:46.52 24/11/2019 9 Hasselt (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 200m wissel 03:27.27 24/11/2019 9 Hasselt (25 m)
EEND9 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 400m vrij 07:09.36 24/11/2019 9 Hasselt (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 400m vrij 06:13.27 24/11/2019 9 Hasselt (25 m)
JH Camps Rozanne TRUST/21057/07 200m rug 02:39.83 24/11/2019 12 Hasselt (25 m)
JH Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:29.61 24/11/2019 16 Bonn (25 m)
JH De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m rug 02:37.44 24/11/2019 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Angellier Liloue ZCT/20369/04 200m vrij 02:16.35 24/11/2019 15 Hasselt (25 m)
A-tijd Beckers Manon BEST/21106/06 200m rug 02:41.82 24/11/2019 13 Bonn (25 m)
A-tijd Bohmer Tobias ZCT/11070/07 200m vrij 02:29.34 24/11/2019 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Boon Birte LAQUA/21230/07 200m school 03:09.05 24/11/2019 12 Bonn (25 m)
A-tijd Brynaert Jasper STZ/11082/07 800m vrij 11:03.40 01/12/2019 12 Olympisch Zwembad Wezenberg, Antwerpen (50 m)
A-tijd Brynaert Jonas STZ/11063/07 800m vrij 11:10.28 01/12/2019 12 Olympisch Zwembad Wezenberg, Antwerpen (50 m)
A-tijd Camps Rozanne TRUST/21057/07 200m vrij 02:34.75 24/11/2019 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 200m rug 02:16.72 24/11/2019 16 Hasselt (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 100m vrij 01:02.34 24/11/2019 16 Bonn (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m rug 02:29.61 24/11/2019 16 Bonn (25 m)
A-tijd Carlier Silke ZCK/21006/03 200m vrij 02:14.13 24/11/2019 16 Bonn (25 m)
A-tijd Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 200m school 03:01.95 24/11/2019 13 Bonn (25 m)
A-tijd Cloes Lena BEST/21050/06 400m wissel 05:46.08 24/11/2019 13 Bonn (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 100m vrij 00:54.90 04/11/2018 16 1020 Laeken (25 m)
A-tijd Colson Niels SCSG/10503/02 400m vrij 04:20.81 04/11/2018 16 1020 Laeken (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TRUST/11068/07 200m vrij 02:26.35 24/11/2019 12 Hasselt (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m rug 02:51.80 24/11/2019 12 Bonn (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 200m vrij 02:24.93 24/11/2019 12 Hasselt (25 m)
A-tijd De Weerdt Amélie ZCT/21054/07 200m wissel 02:50.79 24/11/2019 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TRUST/21035/05 200m wissel 02:37.89 24/11/2019 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Deprez Lukas TRUST/11059/06 200m vrij 02:13.42 24/11/2019 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m vrij 02:19.13 24/11/2019 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 200m school 03:01.66 24/11/2019 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 200m wissel 02:05.13 24/11/2019 17 Bonn (25 m)
A-tijd Godderis Mien TRUST/21063/06 200m rug 02:41.12 24/11/2019 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Godderis Mien TRUST/21063/06 200m vrij 02:25.45 24/11/2019 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 400m vrij 04:23.74 04/11/2018 16 1020 Laeken (25 m)
A-tijd Henot Isabelle TRUST/21067/06 200m vrij 02:26.47 24/11/2019 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Hoeven Kato LAQUA/21243/06 200m vrij 02:24.48 24/11/2019 13 Bonn (25 m)
A-tijd Hoeven Kato LAQUA/21243/06 200m wissel 02:40.85 24/11/2019 13 Bonn (25 m)
A-tijd Hoeven Kato LAQUA/21243/06 400m vrij 05:08.00 24/11/2019 13 Bonn (25 m)
A-tijd Huysmans Silke ZCK/20336/04 100m rug 01:10.84 24/11/2019 15 Bonn (25 m)
A-tijd Kuznetcova Svetlana LAQUA/21329/07 200m rug 02:48.62 24/11/2019 12 Bonn (25 m)
A-tijd Kuznetcova Svetlana LAQUA/21329/07 200m vrij 02:30.96 24/11/2019 12 Bonn (25 m)
A-tijd Kuznetcova Svetlana LAQUA/21329/07 100m rug 01:18.41 24/11/2019 12 Bonn (25 m)
A-tijd Kuznetcova Svetlana LAQUA/21329/07 400m vrij 05:16.41 24/11/2019 12 Bonn (25 m)
A-tijd Lazou Jacob LAQUA/11213/07 100m rug 01:17.95 24/11/2019 12 Bonn (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 200m wissel 02:33.23 24/11/2019 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Marteau Julie ZCT/21049/06 200m vrij 02:25.86 24/11/2019 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 200m vrij 02:14.59 24/11/2019 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 200m school 02:51.87 24/11/2019 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 200m school 02:56.49 24/11/2019 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 200m wissel 02:31.00 24/11/2019 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 200m rug 02:54.07 24/11/2019 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 200m vrij 02:12.29 24/11/2019 14 Hasselt (25 m)
A-tijd Sempels Gilles TRUST/11008/02 100m vrij 00:54.87 24/11/2019 17 Bonn (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vlinder 01:09.97 24/11/2019 13 Bonn (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m school 01:25.00 24/11/2019 13 Bonn (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 400m vrij 04:41.10 24/11/2019 15 Bonn (25 m)
A-tijd Torrao Rebocho Leonore SCZ/21035/06 200m wissel 02:41.98 24/11/2019 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Torrao Rebocho Leonore SCZ/21035/06 200m rug 02:43.89 24/11/2019 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Den Eynde Vik ZCT/11032/06 200m vrij 02:20.93 24/11/2019 13 Hasselt (25 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 400m wissel 05:14.24 24/11/2019 16 Bonn (25 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 200m rug 02:46.11 24/11/2019 12 Hasselt (25 m)
A-tijd Vanderhulst Kasper TRUST/11006/00 200m vrij 01:58.39 24/11/2019 19 Bonn (25 m)
A-tijd Vanderhulst Kasper TRUST/11006/00 100m vlinder 00:58.28 24/11/2019 19 Bonn (25 m)
A-tijd Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 200m rug 02:59.78 24/11/2019 11 Hasselt (25 m)
A-tijd Verweijen Gijs LAQUA/11248/07 200m wissel 02:48.47 24/11/2019 12 Bonn (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 100m rug 01:00.17 24/11/2019 19 Bonn (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 100m vrij 00:53.95 24/11/2019 19 Bonn (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 200m vrij 01:58.04 24/11/2019 19 Bonn (25 m)
A-tijd Vranckx Bjarne BEST/10513/99 100m school 01:06.93 24/11/2019 19 Bonn (25 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 100m vrij 00:57.72 24/11/2019 16 Bonn (25 m)
A-tijd Wauters Lisa TRUST/21025/05 200m wissel 02:38.40 24/11/2019 14 Hasselt (25 m)







Pagina berekend in 0.0151 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 06 Dec 2019.

Filteropties: Gehomologeerd= N - Jaar= * - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *