Te homologeren prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 100m vrij 01:41.45 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 100m rug 02:02.31 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 100m school 01:56.97 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Alloing Myrthe Lsvz/21063/09 100m school 01:54.58 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 200m wissel 03:53.60 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 100m vrij 01:40.46 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Bobbaers Tessa SCSG/21149/09 50m rug 00:48.20 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 50m rug 00:51.28 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m school 04:05.77 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 100m school 02:03.56 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Daelemans Nils AART/11086/09 100m vrij 01:48.33 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m school 03:59.71 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 50m rug 00:45.26 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 200m wissel 03:35.58 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 100m vrij 01:31.76 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 50m vrij 00:40.76 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 50m rug 00:45.34 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 400m vrij 06:13.28 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Geens Amélie ZCK/22094/09 100m rug 01:38.34 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Geens Amélie ZCK/22094/09 200m school 04:15.99 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Geens Amélie ZCK/22094/09 50m rug 00:44.34 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Geens Amélie ZCK/22094/09 100m vrij 01:33.58 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Geens Dré ZCT/11117/09 400m vrij 07:37.17 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Geladi Bjorn STT/11124/09 400m vrij 06:51.50 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Geladi Bjorn STT/11124/09 100m rug 01:39.06 05/05/2019 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Geladi Bjorn STT/11124/09 50m vrij 00:35.16 05/05/2019 10 Bastogne (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 400m vrij 06:34.26 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Harfi Younes DIZV/11082/09 200m wissel 04:28.98 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Harfi Younes DIZV/11082/09 200m school 04:41.73 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 50m rug 00:46.84 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 50m rug 00:45.36 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 200m school 03:31.75 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Huenaerts Eva SCSG/21151/09 100m school 01:40.26 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m vrij 00:40.94 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 400m vrij 06:57.87 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 50m rug 00:45.74 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TZ/21051/09 200m school 03:38.15 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Meert Vince DiZV/11087/09 200m school 03:59.70 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Mergeay Olivia STT/21130/09 100m vrij 01:48.03 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 200m wissel 03:20.65 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Pasteels Einar STT/11129/09 100m rug 01:48.36 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Pasteels Einar STT/11129/09 100m vrij 01:32.63 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 400m vrij 06:47.59 05/05/2019 10 La Louvière (50 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 200m vrij 03:06.97 12/05/2019 10 4053 - Embourg (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 50m vlinder 00:50.92 12/05/2019 10 4053 - Embourg (25 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 100m vrij 01:28.94 05/05/2019 10 La Louvière (50 m)
EEND10 Radu Loghin Miruna SCWR/20139/09 50m vlinder 00:52.88 05/05/2019 10 La Louvière (50 m)
EEND10 Robyn Renske AART/21103/09 100m vrij 01:38.23 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Robyn Renske AART/21103/09 50m rug 00:53.09 30/05/2019 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Schepens Lune ZCT/21101/09 400m vrij 07:37.99 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 400m vrij 06:15.47 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 200m vrij 03:07.68 12/05/2019 10 4053 - Embourg (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 100m vrij 01:27.29 05/05/2019 10 La Louvière (50 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 50m vlinder 00:47.24 12/05/2019 10 4053 - Embourg (25 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 200m wissel 03:35.75 05/05/2019 10 La Louvière (50 m)
EEND10 Touquet Laura SCWR/20138/09 400m vrij 06:42.11 05/05/2019 10 La Louvière (50 m)
EEND10 Van Den Broeck Yana ZCT/21103/09 400m vrij 07:14.41 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Grunderbeeck Bas ZCT/11110/09 400m vrij 08:34.73 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Roy Yana AART/21085/09 100m school 01:56.20 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Van Roy Yana AART/21085/09 100m vrij 01:45.54 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Vandendooren Joost ZCT/11116/09 400m vrij 08:00.59 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 200m school 03:38.15 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Veldhuis Victoria ZCT/21096/09 400m vrij 07:06.93 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 100m vrij 01:59.68 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 100m rug 02:00.62 26/05/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 100m school 02:23.61 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Veuchelen Alexia LSVZ/21073/09 100m vrij 02:04.39 05/05/2019 10 Dilbeek (25 m)
EEND10 Wegener Luca SCZ/11048/09 200m school 04:05.19 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Wegener Luca SCZ/11048/09 50m vrij 00:46.67 12/05/2019 10 Vilvoorde (25 m)
EEND10 Zarouali Maïssa KVZP/21058/09 50m rug 00:49.95 30/05/2019 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND10 Zarouali Maïssa KVZP/21058/09 100m vrij 01:35.34 30/05/2019 10 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 200m wissel 03:42.37 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Andrews William LAQUA/11397/10 50m rug 00:52.31 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Andrews William LAQUA/11397/10 50m vrij 00:48.20 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Andrews William LAQUA/11397/10 100m vrij 01:37.99 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bakx Warre ZCK/12095/10 200m school 04:04.54 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Bohmer Janne ZCT/21108/10 400m vrij 06:36.41 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 50m rug 00:53.15 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 50m vrij 00:43.84 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Goedertier Roos LAQUA/21381/10 200m wissel 04:00.68 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Goedertier Roos LAQUA/21381/10 400m vrij 07:40.92 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Gypen Thomas ZCT/11115/10 400m vrij 08:10.31 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Hermans Dania KAZS/21082/10 100m school 01:57.06 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Hermans Dania KAZS/21082/10 100m vrij 01:48.37 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Laenen Febe LSVZ/21078/10 100m school 02:11.65 05/05/2019 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Laenen Febe LSVZ/21078/10 100m vrij 01:49.47 05/05/2019 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Laenen Febe LSVZ/21078/10 100m school 02:08.21 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Liang William LAQUA/11389/10 100m school 01:58.59 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Liang William LAQUA/11389/10 50m rug 00:55.63 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Liang William LAQUA/11389/10 50m vrij 00:44.81 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Liang William LAQUA/11389/10 100m vrij 01:42.61 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 50m vrij 00:44.15 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 50m rug 00:48.00 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 100m vrij 01:43.30 30/05/2019 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 200m wissel 03:48.58 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 50m rug 00:49.89 30/05/2019 9 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 100m vrij 01:42.28 05/05/2019 9 La Louvière (50 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 100m rug 01:46.16 05/05/2019 9 La Louvière (50 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 100m school 02:08.21 05/05/2019 9 La Louvière (50 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 50m vlinder 00:51.38 05/05/2019 9 La Louvière (50 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 100m school 02:01.92 05/05/2019 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 400m vrij 07:28.28 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Simons Pauline LSVZ/21074/10 100m vrij 01:35.10 05/05/2019 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Slootmaekers Matteo LAQUA/11387/10 100m school 01:59.06 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Slootmaekers Matteo LAQUA/11387/10 50m rug 00:53.52 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Slootmaekers Matteo LAQUA/11387/10 50m vrij 00:46.84 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Slootmaekers Matteo LAQUA/11387/10 100m vrij 01:55.93 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 100m vrij 01:38.55 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 50m vrij 00:45.40 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Torbeyns Arend STT/11131/10 100m rug 01:43.91 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Torbeyns Arend STT/11131/10 100m vrij 01:36.22 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 400m vrij 07:50.75 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Van Boxstael Nora LSVZ/21072/10 400m vrij 08:34.36 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Van Tilburg Danse ZCK/22093/10 50m vrij 00:46.38 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Van Tilburg Danse ZCK/22093/10 50m rug 00:55.16 12/05/2019 9 Vilvoorde (25 m)
EEND9 Vanbellingen Erlend AART/11083/10 100m school 02:06.87 05/05/2019 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Vanbellingen Erlend AART/11083/10 100m vrij 01:48.65 05/05/2019 9 Dilbeek (25 m)
EEND9 Verelst Laura ZCT/21114/10 400m vrij 08:08.09 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 400m vrij 06:46.22 26/05/2019 9 Tremelo (25 m)
JH Berx Marit STT/21040/05 100m rug 01:09.65 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
JH Custers Ella LAQUA/21142/04 50m school 00:35.74 05/05/2019 15 La Louvière (50 m)
JH Daniëls Lise ZIOS/21024/03 50m vlinder 00:29.94 19/05/2019 16 Antwerpen (50 m)
JH Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 1500m vrij 16:34.28 12/05/2019 19 4053 - Embourg (25 m)
JH Eekhof Maxime ZCT/10258/97 50m school 00:29.65 19/05/2019 19 Antwerpen (50 m)
JH Meskens Tom SCWR/10153/02 100m wissel 01:02.25 12/05/2019 17 4053 - Embourg (25 m)
JH Pollet Rohan DDAT/11019/05 50m vlinder 00:29.49 28/04/2019 14 Ettelbruck (25 m)
JH Sempels Gilles STT/11008/02 50m vrij 00:24.49 05/05/2019 17 Bastogne (25 m)
JH Torfs Max DDAT/11001/04 50m vrij 00:26.20 28/04/2019 15 Ettelbruck (25 m)
JH Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m school 01:24.81 05/05/2019 12 Bastogne (25 m)
JH Vanderhulst Midas STT/10237/01 100m school 01:07.50 05/05/2019 18 Bastogne (25 m)
JH Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m school 01:30.35 05/05/2019 11 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TZ/20237/04 400m vrij 04:39.81 12/05/2019 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Bekaert Lies DIZV/21065/08 200m rug 03:02.25 05/05/2019 11 Dilbeek (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 100m rug 01:10.62 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 100m vrij 01:04.11 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Berx Marit STT/21040/05 200m vrij 02:20.45 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 100m school 01:17.37 28/04/2019 16 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Brugman Serena ZCT/21071/08 200m rug 02:59.68 05/05/2019 11 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 100m rug 01:17.41 26/05/2019 12 Tremelo (25 m)
A-tijd Camerlynck Mathias KVZP/10208/04 100m school 01:14.76 12/05/2019 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 100m rug 00:59.30 05/05/2019 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Camps Roeland STT/10189/01 200m wissel 02:13.87 05/05/2019 18 Bastogne (25 m)
A-tijd Ciommo Alessander TZ/11046/08 200m rug 03:02.71 26/05/2019 11 SPC Genk (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 100m school 01:19.89 05/05/2019 15 La Louvière (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 200m school 02:51.54 05/05/2019 15 La Louvière (50 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 100m vrij 01:02.04 12/05/2019 16 Vilvoorde (25 m)
A-tijd De Backer Bjorn ZIOS/11045/07 200m vrij 02:31.68 05/05/2019 12 Dilbeek (25 m)
A-tijd De Baerdemaeker Lander LAQUA/11145/07 200m rug 02:47.34 05/05/2019 12 La Louvière (50 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 100m school 01:19.67 28/04/2019 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 200m vrij 02:32.57 05/05/2019 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 100m rug 01:18.28 05/05/2019 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Munck Milan STT/10125/95 100m vrij 00:53.71 05/05/2019 19 Bastogne (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels STT/11084/07 100m vrij 01:07.39 05/05/2019 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels STT/11084/07 100m rug 01:17.68 05/05/2019 12 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m vlinder 01:05.73 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 100m school 01:16.70 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 200m wissel 02:43.00 28/04/2019 13 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Dekerf Hanne DDAT/21077/06 100m school 01:25.16 28/04/2019 13 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Dekimpe Dries STT/11018/04 100m vrij 00:58.84 05/05/2019 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Dekimpe Dries STT/11018/04 200m vrij 02:08.64 05/05/2019 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe KAZS/21079/03 100m school 01:17.13 25/05/2019 16 Herentals (25 m)
A-tijd Delhoute Yana TZ/21002/05 200m wissel 02:38.65 12/05/2019 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Deprez Lukas STT/11060/06 100m vrij 01:03.59 05/05/2019 13 Bastogne (25 m)
A-tijd Descamps Eleonore STT/21066/04 100m vrij 01:03.07 05/05/2019 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 400m vrij 04:06.63 12/05/2019 19 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 1500m vrij 16:34.28 12/05/2019 19 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Di Battista Alessandro SCWR/10145/00 800m vrij 08:34.70 12/05/2019 19 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Dobbelaere Sam LAQUA/11153/01 100m vrij 00:55.66 19/05/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Dobbelaere Sam LAQUA/11153/01 200m vrij 02:02.40 19/05/2019 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Franckx Stan STT/11102/02 100m vlinder 00:58.15 05/05/2019 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 400m wissel 05:59.19 30/05/2019 12 Woluwe-Saint-Pierre (50 m)
A-tijd Gillis Xander ZCK/12076/04 200m vrij 02:07.74 05/05/2019 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Goris Mirthe LAQUA/21310/96 100m vrij 01:00.36 05/05/2019 19 La Louvière (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m vlinder 01:00.36 28/04/2019 17 Charleroi (50 m)
A-tijd Hendrickx Lander LAQUA/11115/94 800m vrij 08:11.51 19/05/2019 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Hermans Janou STT/10108/98 100m vrij 00:53.85 05/05/2019 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Hermans Janou STT/10108/98 200m vrij 01:58.46 05/05/2019 19 Bastogne (25 m)
A-tijd Huysmans Hanne ZCK/20333/04 100m school 01:18.69 05/05/2019 15 Bastogne (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 200m wissel 02:21.12 28/04/2019 16 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Joris Dante DDAT/10313/03 100m vrij 00:56.62 28/04/2019 16 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m school 01:11.33 28/04/2019 16 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 100m vrij 00:56.00 28/04/2019 16 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Lambeets Lina STT/21044/05 100m rug 01:13.08 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Lauwers Jitske TZ/21013/04 100m vrij 01:02.25 12/05/2019 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Leemans Renske TZ/21024/04 100m school 01:19.83 12/05/2019 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Lejeune Indira TZ/21031/05 200m wissel 02:37.69 12/05/2019 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Loncke Febe ZCK/22081/05 200m vrij 02:20.03 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m rug 02:37.91 05/05/2019 13 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 200m wissel 02:42.99 26/05/2019 13 Tremelo (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 100m school 01:11.06 28/04/2019 16 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 400m wissel 04:53.89 28/04/2019 16 Charleroi (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m rug 02:13.77 05/05/2019 16 La Louvière (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 800m vrij 08:43.91 19/05/2019 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 400m wissel 04:51.37 12/05/2019 17 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Nell Noah KVZP/11030/08 200m vrij 02:45.12 05/05/2019 11 La Louvière (50 m)
A-tijd Op de Beeck Lauren DDAT/21062/06 200m school 03:03.06 05/05/2019 13 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Op de Beeck Lauren DDAT/21062/06 100m school 01:23.87 12/05/2019 13 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Pardon Maite TZ/21004/05 100m school 01:20.27 12/05/2019 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 200m rug 03:02.35 05/05/2019 11 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 200m wissel 02:27.47 28/04/2019 14 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Pollet Rohan DDAT/11019/05 200m vlinder 02:29.81 12/05/2019 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 400m vrij 05:23.26 12/05/2019 12 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m wissel 02:51.64 12/05/2019 12 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Sempels Aurélie STT/21042/05 200m vrij 02:19.46 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Sempels Gilles STT/11008/02 200m rug 02:15.60 19/05/2019 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Gilles STT/11008/02 100m school 01:10.85 05/05/2019 17 Bastogne (25 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vlinder 02:40.44 26/05/2019 13 SPC Genk (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 100m rug 01:07.13 28/04/2019 16 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 400m wissel 05:21.25 05/05/2019 16 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Stallaert Tessa ZCK/22015/05 100m school 01:21.76 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Toma Mélissa SCWR/21036/07 200m rug 02:50.87 12/05/2019 12 4053 - Embourg (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 200m vlinder 02:32.09 12/05/2019 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TZ/21005/04 400m vrij 04:41.70 12/05/2019 15 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Torfs Max DDAT/11001/04 100m vrij 00:57.51 28/04/2019 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Torfs Max DDAT/11001/04 200m vrij 02:05.53 28/04/2019 15 Ettelbruck (25 m)
A-tijd Van Campenhout Lore STT/21097/07 100m rug 01:17.77 05/05/2019 12 Bastogne (25 m)
A-tijd Van Den Bergh Jonas DDAT/11091/05 100m vrij 01:01.36 12/05/2019 14 Vilvoorde (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 100m rug 01:05.85 05/05/2019 15 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 100m vlinder 01:03.03 05/05/2019 15 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 100m rug 01:12.06 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 200m vrij 02:17.69 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca LSVZ/21039/07 200m vrij 02:33.91 05/05/2019 12 Dilbeek (25 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 100m vrij 01:13.39 05/05/2019 11 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m vrij 01:04.82 05/05/2019 13 Lago Gent Rozebroeken (50 m)
A-tijd Wauters Laura STT/21024/03 100m rug 01:06.39 05/05/2019 16 Bastogne (25 m)
A-tijd Wauters Lisa STT/21041/05 100m vlinder 01:10.71 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Wauters Lisa STT/21041/05 200m wissel 02:39.53 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Wauters Lisa STT/21041/05 100m vrij 01:04.10 05/05/2019 14 Bastogne (25 m)
A-tijd Wauters Stef STT/11072/07 100m vrij 01:08.81 05/05/2019 12 Bastogne (25 m)







Pagina berekend in 0.0143 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 17 Jul 2019.

Filteropties: Gehomologeerd= N - Jaar= * - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *