Te homologeren prestaties Vlaams-Brabant (A-zwemmers, Haaien en Provinciale Records)


Prestatie Naam CVnr Wedstrijd Tijd Datum Lftd Bad
EEND10 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 200m school 03:52.09 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 50m vlinder 00:45.87 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Adriaenssens May ZCT/21129/10 100m vrij 01:44.75 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Andrews William LAQUA/11397/10 100m vrij 01:33.00 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Andrews William LAQUA/11397/10 50m vlinder 00:54.34 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bahloula Nael KVZP/11061/09 200m wissel 03:38.72 29/12/2019 10 Sinbad (25 m)
EEND10 Bahloula Nael KVZP/11061/09 400m vrij 06:07.30 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Behaeghel Jonas ZCT/11131/10 100m vrij 01:36.91 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 200m vrij 03:24.14 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Ben Taher Naëlla DIZV/21081/09 100m wissel 01:48.86 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m rug 01:53.31 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m vrij 01:44.16 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Bohmer Janne ZCT/21108/10 400m vrij 06:17.91 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Naomi KAZS/21087/09 200m wissel 03:24.46 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Brugman Naomi KAZS/21087/09 400m vrij 06:12.66 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m wissel 03:33.34 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 100m vrij 01:29.95 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 200m vrij 03:12.76 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Carlier Dieuwke ZCK/22069/09 100m wissel 01:42.13 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Coppens Jack SCZ/11081/10 100m rug 01:53.56 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Coppens Jack SCZ/11081/10 100m vrij 01:42.77 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m vrij 01:18.28 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m vrij 02:56.13 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 100m rug 01:31.68 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Dalemans Lyn ZCK/22065/09 200m wissel 03:20.02 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 100m rug 01:40.64 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 400m vrij 06:58.02 22/12/2019 10 Sinbad (25 m)
EEND10 De Backer Birgit ZIOS/21066/09 200m vrij 03:16.94 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 400m vrij 06:07.77 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m vrij 02:57.62 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 100m vlinder 01:39.70 28/12/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 100m vrij 01:17.32 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 100m rug 01:33.48 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 De Maerschalck Bill ZCK/12063/09 200m wissel 03:17.75 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 200m wissel 03:20.66 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Decaluwé Georges ZCT/11097/09 100m vrij 01:22.06 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Delcommune Lonneke KAZS/21081/09 400m vrij 06:27.43 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Follon Lore KAZS/21084/09 100m rug 01:44.38 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Follon Lore KAZS/21084/09 100m vrij 01:27.92 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 50m school 00:56.82 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Gansemans Kessy KVZP/21068/10 50m school 00:56.82 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 200m school 04:05.83 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 100m rug 01:57.77 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Geens Amélie ZCK/22094/09 100m wissel 01:43.50 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Geens Amélie ZCK/22094/09 50m school 00:55.39 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Geens Dré ZCT/11117/09 100m vrij 01:23.34 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 geladi Bjorn TRUST/11089/09 100m wissel 01:30.07 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 geladi Bjorn TRUST/11089/09 200m vrij 02:52.67 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Grimmiaux Martin ZORO/11116/09 400m vrij 07:02.67 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 100m vrij 01:24.56 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gypen Kaat ZCT/21100/09 200m wissel 03:22.32 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Gypen Thomas ZCT/11115/10 400m vrij 07:15.81 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Harfi Younes DIZV/11082/09 200m vrij 03:57.89 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Hermans Dania KAZS/21082/10 400m vrij 06:50.27 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Hermans Dania KAZS/21082/10 400m vrij 06:50.27 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Kint Ruhne SCSG/21152/09 100m vrij 01:21.18 22/12/2019 10 Sinbad (25 m)
EEND10 Lauwerys Kobe SCZ/11047/09 100m vlinder 01:55.12 28/12/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 100m wissel 01:34.68 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 200m vrij 03:00.47 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 200m wissel 03:14.37 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Li Yuze LAQUA/11405/10 100m vrij 02:01.28 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Li Yuze LAQUA/11405/10 100m rug 02:12.83 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Liang William LAQUA/11389/10 100m vrij 01:36.39 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 100m vrij 01:28.92 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 50m vlinder 00:58.09 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Massez Wolf TRUST/11176/10 50m school 00:57.69 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Massez Wolf TRUST/11176/10 50m school 00:57.69 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 50m vlinder 00:52.73 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 200m school 03:39.75 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Meert Vince DiZV/11087/09 100m vlinder 02:18.25 28/12/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 100m rug 01:48.75 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 100m vrij 01:38.23 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Mergeay Olivia TRUST/21088/09 100m rug 01:48.86 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mergeay Olivia TRUST/21088/09 50m school 00:51.81 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Mertens Sibbe ZCT/11133/10 100m vrij 01:36.70 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Moulaert Tiemo DIZV/11076/09 200m vrij 02:52.18 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Robyn Renske ALZV/21103/09 100m vrij 01:35.85 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Robyn Renske ALZV/21103/09 200m wissel 03:56.26 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Roovers Lucas KAZS/11085/09 100m vrij 01:30.91 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Roucourt Nora LAQUA/21401/09 100m rug 02:05.53 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Roucourt Nora LAQUA/21401/09 50m school 00:54.79 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Roucourt Nora LAQUA/21401/09 100m school 01:56.34 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Roucourt Nora LAQUA/21401/09 100m vrij 01:44.02 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 100m vrij 01:26.16 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Slaets Cédric ZCT/11091/09 200m wissel 03:23.56 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Slootmaekers Matteo LAQUA/11387/10 100m vrij 01:38.50 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Struyf Arthur TRUST/11162/09 400m vrij 07:00.90 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Stumm Charles LAQUA/11399/10 100m vrij 01:45.45 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 100m vrij 01:23.31 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Texier Cléo TRUST/21160/10 200m rug 03:50.09 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Texier Cléo TRUST/21160/10 200m rug 03:50.09 12/01/2020 10 Tienen (25 m)
EEND10 Thijs Maaike ZCT/21132/10 100m vrij 01:36.78 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Triangle Lars ZORO/10117/09 400m vrij 07:05.75 26/12/2019 10 De Blyckaert (25 m)
EEND10 Tubbe Xander STZ/11003/09 100m vlinder 01:40.33 28/12/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Uytterhoeven Flo ZCT/21107/10 400m vrij 06:44.87 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Alsenoy Lisa KVZP/21060/09 200m wissel 03:37.52 29/12/2019 10 Sinbad (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 200m wissel 03:36.69 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 100m vrij 01:30.98 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 200m vrij 03:15.00 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Van de Poel Ella ZCK/22061/09 100m wissel 01:41.75 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Van Eeckhoudt Tuur TRUST/11157/09 50m school 00:53.71 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Van Eeckhoudt Tuur TRUST/11157/09 100m rug 01:57.17 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Van Grunderbeeck Bas ZCT/11110/09 100m vrij 01:27.02 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Grunderbeeck Bas ZCT/11110/09 200m wissel 03:26.42 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Roy Yana ALZV/21085/09 100m vrij 01:32.85 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Van Roy Yana ALZV/21085/09 200m wissel 03:46.61 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Vanbellingen Erlend ALZV/11083/10 50m vrij 00:46.84 05/01/2020 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vanbellingen Erlend ALZV/11083/10 50m rug 00:53.92 05/01/2020 10 Zwembad De Wauwer (25 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 100m wissel 01:39.28 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vandenhouwe Julie-Christine DIZV/21079/09 200m vrij 03:17.39 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vanderlinden Siri LAQUA/21332/09 100m vlinder 01:22.21 28/12/2019 10 Leuven (25 m)
EEND10 Verelst Laura ZCT/21114/10 400m vrij 07:04.43 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Verspecht Lizanne ZCK/22096/09 50m school 00:48.20 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Verspecht Lizanne ZCK/22096/09 100m rug 01:38.91 06/10/2019 10 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND10 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 400m vrij 05:52.09 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m vrij 01:24.00 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Verweijen Jakob LAQUA/11290/09 100m school 01:42.59 22/12/2019 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Wouters Stien ZCT/21106/10 400m vrij 07:08.16 12/01/2020 10 Tremelo (25 m)
EEND10 Zarouali Maïssa KVZP/21058/09 200m wissel 03:34.42 29/12/2019 10 Sinbad (25 m)
EEND9 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 100m school 01:49.45 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Adelmann Clara Cenxi LAQUA/21382/10 100m vrij 01:33.49 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Andrews William LAQUA/11397/10 200m wissel 03:49.05 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Andrews William LAQUA/11397/10 100m wissel 01:55.42 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Andrews William LAQUA/11397/10 100m rug 01:47.92 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Bakx Warre ZCK/12095/10 50m school 00:53.22 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Bakx Warre ZCK/12095/10 100m wissel 01:45.56 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m vrij 01:53.31 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m school 02:11.91 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bobev Boyan LAQUA/11400/10 100m rug 02:19.30 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Bogaerts Xena SCZ/21084/11 100m rug 02:11.65 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bogaerts Xena SCZ/21084/11 100m vrij 01:53.41 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Bohmer Janne ZCT/21108/10 200m wissel 03:34.80 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Decaluwé Helena ZCT/21130/11 400m vrij 08:04.05 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Gavenas Augustas SCZ/11069/10 200m wissel 04:17.06 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Gypen Thomas ZCT/11115/10 200m wissel 03:47.17 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Hermans Dania KAZS/21082/10 100m rug 01:59.56 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Hermans Dania KAZS/21082/10 100m vrij 01:35.34 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Hermans Ella ZCK/22097/10 50m school 00:54.83 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Hermans Ella ZCK/22097/10 100m rug 01:52.70 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Li Yuze LAQUA/11405/10 100m school 02:17.01 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Li Yuze LAQUA/11405/10 100m vrij 01:58.89 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Li Yuze LAQUA/11405/10 50m school 01:01.28 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Liang William LAQUA/11389/10 100m vrij 01:32.78 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Liang William LAQUA/11389/10 100m school 01:48.30 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Liang William LAQUA/11389/10 100m rug 01:57.60 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Liang William LAQUA/11389/10 100m wissel 01:59.87 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 100m wissel 01:56.48 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 200m wissel 03:50.48 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Lissens Tuur LAQUA/11393/10 100m rug 01:53.65 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 100m vrij 01:40.87 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Medland Lorelien LAQUA/21388/10 100m school 01:48.47 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 100m vrij 01:48.36 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Meremans Mathys LAQUA/11407/10 50m school 00:58.24 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Michiels Linde SCZ/21082/11 100m vrij 02:30.25 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 50m rug 00:47.48 21/12/2019 9 Mons (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 50m school 00:55.17 21/12/2019 9 Mons (25 m)
EEND9 Nell Maja KVZP/21057/10 50m vrij 00:40.76 21/12/2019 9 Mons (25 m)
EEND9 Petkova Dalia SCZ/21080/11 100m rug 02:11.28 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Petkova Dalia SCZ/21080/11 100m vrij 01:56.41 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Sahin Mehmet SCZ/11083/11 100m vrij 02:21.15 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Spaepen Lien TRUST/21177/11 50m school 00:58.15 12/01/2020 9 Tienen (25 m)
EEND9 Spaepen Lien TRUST/21177/11 50m school 00:58.15 12/01/2020 9 Tienen (25 m)
EEND9 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 100m rug 01:44.68 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 100m wissel 01:52.18 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Teirlinck Louise LAQUA/21392/10 200m wissel 03:47.16 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Van Tilburg Danse ZCK/22093/10 50m school 00:57.40 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 van Tilburg Danse ZCK/22093/10 100m vrij 01:38.65 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 van Tilburg Danse ZCK/22093/10 100m rug 01:55.03 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Van Tilburg Danse ZCK/22093/10 100m wissel 01:55.23 06/10/2019 9 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
EEND9 Vandenabeele Minna KVZP/21063/10 200m wissel 03:48.70 29/12/2019 9 Sinbad (25 m)
EEND9 Vanderborght Milan SCZ/11086/11 100m rug 01:51.83 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vanderborght Milan SCZ/11086/11 100m vrij 01:56.87 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vanderlinden Roald LAQUA/11441/11 100m vrij 01:47.00 12/01/2020 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Vervloessem Frits ZCT/11102/10 200m wissel 03:13.51 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
EEND9 Wouters Stien ZCT/21106/10 200m wissel 03:53.25 22/12/2019 9 Tremelo (25 m)
JH Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.38 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
JH Bosmans Emma BEST/21080/06 50m school 00:37.55 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
JH Chai Kai Ye LAQUA/21182/06 50m school 00:37.77 28/12/2019 13 Leuven (25 m)
JH Cleymans Karsten STZ/11058/02 50m school 00:30.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
JH Custers Ella LAQUA/21142/04 50m school 00:35.27 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
JH Danhieux Tibe SCSG/11182/06 800m vrij 09:19.80 19/01/2020 14 Charleroi (50 m)
JH De Kock Silke ZCK/22023/07 100m wissel 01:16.10 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
JH Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m rug 00:30.42 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
JH Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m vlinder 01:10.64 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
JH Franckx Stan TRUST/11014/02 100m rug 00:57.39 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
JH Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.44 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
JH Hendrickx Victor LAQUA/11413/03 400m vrij 04:12.06 28/12/2019 16 Leuven (25 m)
JH Juwe Arne KLSVZ/11041/04 50m vrij 00:26.43 28/12/2019 15 Leuven (25 m)
JH Maessen Finn KVZP/11048/05 50m rug 00:31.26 21/12/2019 14 Mons (25 m)
JH Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m vrij 00:51.06 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
JH Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vrij 00:51.39 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Mulkens Bavo TRUST/11155/04 100m vrij 00:57.00 26/12/2019 15 De Blyckaert (25 m)
JH Pas Inte SCSG/21181/03 100m school 01:14.32 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vrij 01:01.49 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
JH Van Den Bergh Jonas DDAT/11091/05 50m vrij 00:26.52 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
JH Van den Broeck Zita ZCT/21033/05 50m vrij 00:27.96 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
JH Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vlinder 02:20.68 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
JH Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 50m school 00:30.97 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Van Looy Jelske ZCT/21035/05 200m rug 02:29.90 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
JH Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 200m rug 02:28.36 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
JH Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m rug 02:28.93 05/01/2020 14 Zwembad De Wauwer (25 m)
JH Wauters Laura TRUST/21009/03 200m vlinder 02:17.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 200m vrij 01:59.60 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m vrij 00:25.09 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 50m school 00:31.63 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ausloos Jens KAZS/10205/03 100m vrij 00:54.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 50m vrij 00:28.37 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Avalos Llerena Diana TRUST/21030/04 100m vrij 01:02.06 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Baeten Lukas LAQUA/11292/07 200m wissel 02:47.01 22/12/2019 12 Tremelo (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 100m vrij 00:56.37 21/12/2019 17 Mons (25 m)
A-tijd Beauthier Killian KVZP/10207/02 100m school 01:10.07 21/12/2019 17 Mons (25 m)
A-tijd Bekaert Lies DIZV/21065/08 400m vrij 05:41.06 28/12/2019 11 Leuven (25 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 100m rug 01:10.53 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 200m rug 02:32.48 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Marit TRUST/21027/05 100m vrij 01:01.84 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 200m vrij 01:56.80 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 50m vlinder 00:27.14 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 100m vrij 00:54.28 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Berx Robbe TRUST/11012/03 400m vrij 04:09.10 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 200m vrij 01:55.13 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 100m vrij 00:51.38 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Borisavljevic Valentin LAQUA/11189/97 50m vrij 00:24.03 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 100m school 01:16.80 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Borremans Lotte DDAT/21006/03 200m school 02:50.25 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Boudchich Ilyas ZIOS/11015/02 50m vrij 00:25.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Boulez Edouard DDAT/10281/02 200m vrij 02:02.80 05/01/2020 18 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Brugman Ricky KAZS/11089/06 100m rug 01:10.41 12/01/2020 14 Tienen (25 m)
A-tijd Brugman Ricky KAZS/11089/06 100m vlinder 01:07.74 28/12/2019 13 Leuven (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 400m vrij 05:09.58 12/01/2020 13 Sinbad (25 m)
A-tijd Caes Oone ZCT/21055/07 200m vrij 02:26.67 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
A-tijd Camps Rozanne TRUST/21057/07 100m rug 01:16.15 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m vrij 00:25.50 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m rug 01:02.54 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 50m rug 00:29.05 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Carchon Brecht ZCT/10345/03 100m vrij 00:56.91 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Ciommo Alessander TRUST/11084/08 100m wissel 01:19.48 12/01/2020 12 Tienen (25 m)
A-tijd Ciommo Alessander TRUST/11084/08 400m vrij 05:39.01 06/10/2019 11 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m vrij 01:01.78 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 100m rug 01:10.24 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Claes Lieselotte ZCT/20346/03 50m rug 00:31.81 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Clerbout Fillo ZCK/22052/08 200m wissel 03:03.96 06/10/2019 11 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Cleymans Karsten STZ/11058/02 50m school 00:30.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Custers Ella LAQUA/21142/04 50m school 00:35.27 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Dalemans Lyn ZCK/22065/09 50m rug 00:39.41 05/01/2020 11 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 100m vrij 00:58.77 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 200m wissel 02:30.56 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 800m vrij 09:19.80 19/01/2020 14 Charleroi (50 m)
A-tijd Danhieux Tibe SCSG/11182/06 100m vlinder 01:07.88 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Daniëls Lise ZIOS/21024/03 50m vlinder 00:29.81 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 200m school 02:32.58 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 100m school 01:10.58 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd De Bruyn Senne ZCK/12040/03 400m vrij 04:27.07 06/10/2019 16 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Bruyne Otis TRUST/11068/07 100m rug 01:14.09 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd De Craen Imke DDAT/21012/04 200m school 02:50.77 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd De Kock Silke ZCK/22023/07 200m wissel 02:49.76 22/12/2019 12 Tremelo (25 m)
A-tijd De Maerschalck Ella ZCK/21059/07 400m vrij 05:14.61 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
A-tijd De Munck Milan TRUST/11003/95 100m vrij 00:55.03 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd De Munck Milan TRUST/11003/95 50m vrij 00:25.05 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 400m vrij 05:32.73 06/10/2019 11 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 200m rug 03:01.39 26/12/2019 11 De Blyckaert (25 m)
A-tijd De Swerdt Mathias TRUST/11081/08 400m vrij 05:24.81 12/01/2020 12 Tienen (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m school 01:24.26 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd De Swerdt Niels TRUST/11061/07 100m rug 01:12.49 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd De Valck Dante ZCK/11038/06 100m school 01:21.04 06/10/2019 13 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Valck Matteo ZCK/11022/05 400m vrij 04:35.34 06/10/2019 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd De Wilde Daan DDAT/11054/08 100m rug 01:25.13 22/12/2019 11 Tremelo (25 m)
A-tijd De Wilde Daan DDAT/11054/08 200m wissel 02:59.82 22/12/2019 11 Tremelo (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 50m vlinder 00:26.75 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 50m vrij 00:25.23 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m vlinder 00:58.78 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 200m vrij 01:56.26 28/12/2019 19 Leuven (25 m)
A-tijd Decossaux Valentin LAQUA/11360/95 100m rug 01:00.19 28/12/2019 19 Leuven (25 m)
A-tijd Delcommune Wiebe KAZS/21079/03 50m school 00:35.75 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 200m wissel 02:25.44 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m rug 00:30.42 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m vrij 00:26.98 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m rug 01:05.99 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 50m vlinder 00:29.04 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Delcommune Zinke KAZS/21073/05 100m vrij 00:58.34 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Demey Tindra KAZS/21062/08 400m vrij 05:46.62 28/12/2019 11 Leuven (25 m)
A-tijd Detobel Dreas STZ/11080/07 100m vrij 01:08.43 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m vlinder 01:10.64 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m school 01:25.07 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Dewaelheyns Niene TRUST/21066/07 100m rug 01:12.48 12/01/2020 13 Tienen (25 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 200m rug 02:04.66 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 100m rug 00:57.39 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 50m rug 00:26.60 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Franckx Stan TRUST/11014/02 200m wissel 02:12.25 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Geeroms Lien SCZ/21015/07 100m vrij 01:06.97 05/01/2020 13 Antwerpen (50 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 100m wissel 01:24.67 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Geladi Bjorn TRUST/11089/09 400m vrij 05:33.97 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Gijsens Cato DDAT/21018/05 100m vlinder 01:10.66 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
A-tijd Gijsens Cato DDAT/21018/05 100m vrij 01:04.80 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
A-tijd Gillis Xander ZCK/12076/04 400m vrij 04:30.13 19/01/2020 16 Charleroi (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 200m wissel 02:15.31 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m school 01:06.44 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 100m vrij 00:55.54 05/01/2020 18 Antwerpen (50 m)
A-tijd Grondel Charles SCSG/10495/02 50m school 00:30.29 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Hendrickx Dieter LAQUA/11412/01 400m vrij 04:19.69 28/12/2019 18 Leuven (25 m)
A-tijd Hendrickx Victor LAQUA/11413/03 200m vrij 02:02.39 28/12/2019 16 Leuven (25 m)
A-tijd Hendrickx Victor LAQUA/11413/03 400m vrij 04:12.06 28/12/2019 16 Leuven (25 m)
A-tijd Henot Isabelle TRUST/21067/06 100m rug 01:15.50 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Hermans Emilia KAZS/21058/07 200m vrij 02:29.87 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
A-tijd Hermans Janou TRUST/11005/98 100m vrij 00:55.08 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Huysmans Hanne ZCK/20333/04 50m school 00:36.16 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Joris Luca DDAT/10292/03 200m vrij 02:05.44 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 50m rug 00:32.42 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 50m vrij 00:29.20 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Lejeune Indira TRUST/21037/05 50m vlinder 00:30.88 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 100m wissel 01:28.07 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Lenaerts Hailey TRUST/21083/09 400m vrij 05:51.42 12/01/2020 11 Tienen (25 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 200m wissel 02:11.74 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m rug 00:58.01 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m vrij 00:51.06 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 100m vlinder 00:56.43 05/01/2020 19 Antwerpen (50 m)
A-tijd Marcourt Alexandre TRUST/11013/99 200m vrij 01:48.85 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marichal Seppe LAQUA/11423/01 200m vrij 01:59.24 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marichal Seppe LAQUA/11423/01 1500m vrij 17:00.43 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marichal Seppe LAQUA/11423/01 200m wissel 02:13.30 19/01/2020 19 Antwerp (50 m)
A-tijd Marteau Julie ZCT/21049/06 400m vrij 04:54.69 12/01/2020 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 400m vrij 04:51.25 12/01/2020 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Marteleur Yelke ZCT/21034/06 100m rug 01:13.35 12/01/2020 14 Sinbad (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m rug 02:17.79 05/01/2020 17 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 50m vlinder 00:27.83 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 50m vrij 00:25.48 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meere Jarno DDAT/11034/03 200m wissel 02:21.30 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 50m vlinder 00:25.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 100m vrij 00:51.39 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 400m vrij 04:09.75 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meeus Elias LAQUA/11134/03 200m vrij 01:56.45 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Meskens Tom SCWR/10153/02 400m vrij 04:22.52 12/01/2020 18 Tremelo (25 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vlinder 02:20.11 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 100m vrij 00:56.09 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Okens Jari ZCK/10320/03 200m vrij 02:02.91 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 100m vlinder 01:07.26 12/01/2020 14 Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Lennert TRUST/11065/06 100m rug 01:08.62 12/01/2020 14 Tienen (25 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 200m wissel 02:32.73 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 50m rug 00:32.96 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 50m vlinder 00:30.92 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 100m rug 01:10.89 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 100m vrij 01:03.21 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 200m vrij 02:14.84 26/12/2019 14 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 50m vrij 00:28.89 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pardon Maite TRUST/21034/05 400m vrij 04:47.71 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Pas Inte SCSG/21181/03 100m school 01:16.42 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Pas Inte SCSG/21181/03 50m school 00:34.82 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Pas Inte SCSG/21181/03 200m school 02:42.25 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Pauwels Sander TRUST/11058/07 200m wissel 02:44.78 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Pauwels Sander TRUST/11058/07 100m school 01:27.53 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 100m vrij 01:13.32 28/12/2019 11 Leuven (25 m)
A-tijd Pelgrims Lowie ZCT/11073/08 400m vrij 05:19.47 12/01/2020 12 Sinbad (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yevhen KAZS/11043/08 200m vrij 02:37.72 28/12/2019 11 Leuven (25 m)
A-tijd Pelgrims-Rens Yorben KAZS/11003/05 200m rug 02:27.54 26/12/2019 14 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Puccio Alessio KVZP/11053/06 200m wissel 02:37.62 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Puccio Alessio KVZP/11053/06 400m vrij 04:58.60 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Puccio Alessio KVZP/11053/06 100m school 01:20.69 21/12/2019 13 Mons (25 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 400m wissel 05:24.46 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Puttaert Elien DDAT/20318/04 100m vrij 01:02.77 28/12/2019 15 Leuven (25 m)
A-tijd Puttaert Marie DDAT/21035/07 200m school 02:54.59 05/01/2020 13 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Roobaert Jurre KVZP/11024/06 400m vrij 04:52.84 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 100m vrij 01:09.33 12/01/2020 12 Sinbad (25 m)
A-tijd Scheers Pieter ZCT/11080/08 400m vrij 05:11.58 12/01/2020 12 Sinbad (25 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 50m school 00:36.22 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 100m school 01:18.12 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 200m vrij 02:16.34 19/01/2020 15 Antwerp (50 m)
A-tijd Sempels Aurélie TRUST/21024/05 50m vlinder 00:31.53 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Sempels Gilles TRUST/11008/02 50m vrij 00:24.94 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Sempels Gilles TRUST/11008/02 50m rug 00:28.82 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m rug 01:11.93 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 50m vlinder 00:32.40 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 100m vrij 01:01.49 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m wissel 02:35.68 05/01/2020 14 Antwerpen (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m vrij 02:15.11 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 200m rug 02:35.95 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Smeulders Lise BEST/21051/06 400m vrij 04:39.29 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 100m vrij 01:02.09 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m vrij 02:14.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Sneppe Diede DDAT/20296/03 200m wissel 02:32.53 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Tebelakis Melina ZCK/22088/06 100m rug 01:15.93 28/12/2019 13 Leuven (25 m)
A-tijd Tebelakis Melina ZCK/22088/06 200m rug 02:43.03 28/12/2019 13 Leuven (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 100m vlinder 01:07.82 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 100m rug 01:07.19 26/12/2019 15 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 200m wissel 02:32.17 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 50m rug 00:32.75 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 100m vrij 01:01.98 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Tomcsik Kira TRUST/21016/04 50m vlinder 00:30.19 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Belle Amber ZCT/20371/04 100m vrij 01:02.48 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Belle Amber ZCT/20371/04 50m vrij 00:28.50 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Den Eynde Britt ZCT/21004/04 50m vrij 00:28.61 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd van der Poel Lara SCZ/21051/08 400m vrij 05:49.79 28/12/2019 11 Leuven (25 m)
A-tijd van der Poel Lara SCZ/21051/08 100m vrij 01:15.68 22/12/2019 11 Tremelo (25 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco STZ/11036/02 50m vrij 00:25.67 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Der Vennet Marco STZ/11036/02 100m vrij 00:56.48 19/01/2020 18 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 50m vrij 00:25.89 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Droogenbroeck Niels LAQUA/11169/03 100m vrij 00:57.20 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vlinder 02:20.68 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m school 02:40.21 05/01/2020 16 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 100m vrij 00:55.62 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 200m vrij 01:57.99 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Ermen Alexander DDAT/11084/04 400m vrij 04:14.72 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 100m school 01:14.34 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 400m vrij 04:38.42 06/10/2019 14 Kapelle-op-den-Bos (25 m)
A-tijd Van Humbeeck Sean ZCK/12075/05 200m school 02:42.83 19/01/2020 15 Charleroi (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 50m school 00:30.97 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 200m school 02:32.32 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Keer Yoran LAQUA/11193/03 100m school 01:09.75 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Looy Jelske ZCT/21035/05 100m rug 01:10.37 12/01/2020 15 Sinbad (25 m)
A-tijd Van Speybroeck Bo SCSG/21010/04 200m wissel 02:32.53 19/01/2020 16 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 200m rug 02:28.36 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Van Steen Yinthe TRUST/21019/03 100m rug 01:09.74 05/01/2020 17 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vandenbranden Eline ZCK/21033/05 50m vlinder 00:31.44 05/01/2020 15 Antwerpen (50 m)
A-tijd Vanderbruggen Lena KLSVZ/21029/06 200m rug 02:43.97 26/12/2019 13 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca KLSVZ/21039/07 200m vrij 02:30.34 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Vanderbruggen Luca KLSVZ/21039/07 100m vlinder 01:16.31 26/12/2019 12 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Vanlaere Lena KLSVZ/21053/08 100m vrij 01:15.33 26/12/2019 11 De Blyckaert (25 m)
A-tijd Verbruggen Hanne ZCT/21084/08 200m wissel 03:01.44 22/12/2019 11 Tremelo (25 m)
A-tijd Verlinden Wouter KAZS/11066/07 200m vrij 02:26.26 28/12/2019 12 Leuven (25 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m rug 02:44.39 05/01/2020 12 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Verroken Gerben DDAT/11072/08 200m vrij 02:27.93 05/01/2020 12 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m vrij 02:15.83 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 100m vrij 01:02.95 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m rug 02:28.93 05/01/2020 14 Zwembad De Wauwer (25 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 200m wissel 02:35.61 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Verroken Mirte DDAT/21023/06 400m wissel 05:29.08 19/01/2020 14 Antwerp (50 m)
A-tijd Warnon Kervens SCZ/11068/04 100m rug 01:05.21 05/01/2020 16 Antwerpen (50 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 100m vrij 01:01.43 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Watelle Anna LAQUA/21229/03 50m vrij 00:28.71 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 200m vrij 02:11.95 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 100m vrij 00:58.98 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 100m vlinder 01:01.04 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
A-tijd Wauters Laura TRUST/21009/03 200m vlinder 02:17.02 19/01/2020 17 Antwerp (50 m)
PR MEEUS ELIAS LAQUA/11134/03 50m vrij 0.23.27 10/11/2019 16 Gent (25 m)
     MEEUS ELIAS LAQUA/11134/03   0.23.28 23/11/2019   Bonn (25 m)
PR HENDRICKX LANDER LAQUA/11115/94 200m rug 1.53.75 10/11/2019 19 Gent (25 m)
     Hendrickx Lander LAQUA/11115/94   1.55.39 13/11/2016   Brugge (25 m)
PR HENDRICKX LANDER LAQUA/11115/94 200m rug 1.53.75 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     Hendrickx Lander LAQUA/11115/94   1.55.39 13/11/2016   Brugge (25 m)
PR Zinke Delcommune KAZS/21073/05 100m vrij 0.56.60 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
     Zinke Delcommune KAZS/21073/05   0.57.16 19/10/2019   Leuven (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 50m vlinder 0.27.28 23/11/2019 16 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   0.27.62 10/11/2019   Gent (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 50m vlinder 0.27.28 23/11/2019 99 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   0.27.62 10/11/2019   Gent (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 100m vlinder 1.00.23 24/11/2019 16 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   1.00.70 09/11/2019   Gent (25 m)
PR Laura Wauters TRUST/21024/03 100m vlinder 1.00.23 24/11/2019 99 Bonn (25 m)
     Laura Wauters TRUST/21024/03   1.00.70 09/11/2019   Gent (25 m)
PR Zinke Delcommune KAZS/21073/05 200m wissel 2.18.23 28/12/2019 14 Leuven (25 m)
     Zinke Delcommune KAZS/21073/05   2.21.06 13/10/2019   Tienen (25 m)
PR M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96 4x50m wissel 1.58.30 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     BEST BEST   1.59.97 21/11/2010   Wachtebeke (25 m)
PR M. Goris - E. Schoefs - A. David - A. Watelle LAQUA/20000/96 4x50m wissel 1.58.30 10/11/2019 99 Gent (25 m)
     BEST BEST   1.59.97 21/11/2010   Wachtebeke (25 m)







Pagina berekend in 0.1083 sec. op basis van gegevens beschikbaar op 26 Jan 2020.

Filteropties: Gehomologeerd= N - Jaar= * - Leeftijd= * - Geslacht= * - Club= * - Prestatie= * - Zwemmer= *